فهرست
بازگشت به پرسپولیس؛ رویای مدافع پرحاشیه
بازگشت به پرسپولیس؛ رویای مدافع پرحاشیه

بازگشت به پرسپولیس؛ رویای مدافع پرحاشیه

آی اسپورت – یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته لیگ بین دو تیم پدیده و پرسپولیس برگزار می‌شود. حساسیت بازی فقط به دلیل بالانشینی دو تیم در جدول نیست. چند بازیکن سابقه حضور در هر دو تیم را دارند و همین مساله به جذابیت‌های بازی اضافه کرده است. یکی از این بازیکنان محمدرضا خانزاده است که حاشیه‌های عجیبی در پرسپولیس داشت. او که جدایی تلخی از پرسپولیس داشت مصمم است دوباره به این تیم برگردد. مصاحبه او را با تسنیم بخوانید.

انگیزه زیادی داریم

مسلما یکی از سخت‌ترین بازی‌های فصل ما با پرسپولیس است که از نظر من فوق‌العاده سخت است. پرسپولیس در بهترین شرایط خود به سر می‌برد و از طرفی ما هم از غیبت چند بازیکن اصلی‌مان خیلی صدمه خورده‌ایم. تعداد زیاد مصدومان تیم باعث شده چند بازی آخر‌مان را نبریم اما برای بازی با پرسپولیس انگیزه بالایی داریم که انشالله یک برد با ارزش کسب کنیم.

پرسپولیس تیم محبوب من است

اینکه بگویم انگیزه خاصی برای این بازی دارم این طور نیست چرا که سعی می‌کنم برای همه بازی‌ها انگیزه داشته باشم. البته که پرسپولیس تیم محبوب من از بچگی بوده و خواهد بود. چند سالی هم عضو پرسپولیس بودم و خوشحالم از اینکه مقابل این تیم به میدان می‌روم.

چند دلیل برای عدم موفقیت در پرسپولیس

بازگشت به پرسپولیس؟ چرا که نه! صددرصد یکی از هدف‌های من بازگشت به تیمی است که از ته قلبم آن را دوست دارم. بچگی و ناپختگی‌ام در کنار دلایل دیگر باعث شد الان در پرسپولیس نباشم. از بازی در پست غیر تخصصی گرفته تا آن محرومیت و خیلی از مسائل دیگر که گفتن ندارد. هر چه بود گذشت و من الان خوشحالم که در شرایط خوبی قرار دارم و با انگیزه بالا خود را آماده بازی‌های آینده می‌کنم.

می‌خواهم جام جهانی ۲۰۱۸ از دست ندهم

کی‌روش به من لطف دارد و خیلی خوشحالم و خداراشکر می‌کنم که مربی بزرگی در سطح دنیا فوتبالم را قبول دارد. در دوره پیش به همراه علیرضا جهانبخش از جوانترین بازیکنان تیم ملی بودیم و انشالله که بتوانم نظر کی‌روش را برای همراهی تیم ملی در جام‌جهانی روسیه هم جلب کنم.

 هر کس جای من بود از فوتبال محو می‌شد

صددرصد با این نظر موافقم که می‌توانستم پیشرفت به مراتب بیشتری را داشته باشم اما شاید هر کس جان من بود و با این همه بدشانسی و مشکلات پیش‌رو مواجه می‌شد الان از فوتبال محو شده بود. یک محرومیت بد باعث شد پیراهن پرسپولیس را از دست بدهم و شرایط برای ادامه فوتبالم سخت شود با این حال روحیه و انگیزه خود را از دست ندادم و خدا را شکر می‌کنم که در این مدت هوای مرا داشت و بار دیگر فرصت بازگشت به تیم ملی را پیدا کردم. همین که کی‌روش دوباره مرا به تیم ملی دعوت کرده یک دنیا ارزش دارد.

گل بزنم هرگز شادی نمی‌کنم

من تا اینجای لیگ ۳ گل زده‌ام و چند بار هم از بدشانسی ضرباتم به تیر دروازه برخورد کرده است. مصدومیت هم باعث شد چند بازی تیم را هم از دست بدهم. با این حال انگیزه زیادی برای بالا بردن تعداد گل‌هایم در لیگ دارم اما مطمئن باشید در صورت گلزنی به پرسپولیس هرگز خوشحالی نخواهم کرد.

۱۰۲ ۳  
آی اسپورت
2017-11-19 10:15:00
نظر دهید

۳ نظر
خسته
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
نه قربونت بمون تو همون پدیده نیازی بهت نداریم.
عربده کشی هات رو یادمون نرفته.
تا دو تا بازی برای پرسپولیس می کنید خودتون رو گم می کنید. ما را به خیر تو امیدی نیست، شر مرسان.....
۷ ۱
بیرانوند
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۷
نمک به حرومی و خیانت و دو رویی را از من یاد بگیر داداش!
نه به نفت وفا کردم نه به استقلالی که خودمو از بچگی عاشقش میدونستم نه به پرسپولیس ...میخواستم همین دو رویی ها و خیانت ها و نمک به حرومی ها را با تراکتور هم انجام بدم تا رکورد دار بشم ولی اصلا قانون و مقررات حالیم نبود نفهمیئم چه گهی خوردم
۳
m
يكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
تو تویه فرودگاه خانوم بازی نکن نمیخواد بیای پرسپولیس
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر