فهرست
اینقدر تابلو واکنش نشان ندهید خب!
اینقدر تابلو واکنش نشان ندهید خب!

اینقدر تابلو واکنش نشان ندهید خب!

آی اسپورت - در صدا و سیما هم بعضی مواقع کارهای عجیبی انجام می‌شود و تصمیماتی گرفته می‌شود که مشخص است دقیقا در واکنش به چه اتفاقاتی بوده! مثلا وریا غفوری که در ماه‌های اخیر با موضع‌گیری‌های صدا و سیما علیه خودش روبرو شده، چند روز پیش در میکسدزون ورزشگاه آزادی وقتی دوربین صدا و سیما را دید اعلام کرد که با این دوربین مصاحبه نمی‌کند! صدا و سیما هم که مشخص بود از وریا کینه به دل گرفته، چند روز بعد در بخش خبری 20:30 گزارشی از مشکلات مردم پخش کرد و در انتها با پخش جمله وریا که می‌گفت من با صدا و سیما حرف نمی‌زنم، به او طعنه زد و مثلا او را در مقابل مردم قرار داد! از این دست اتفاقات در صدا و سیما زیاد می‌افتد اما این آخری دیگر خیلی بامزه و تابلو است! یک‌شنبه شب گذشته، برنامه ویژه ال‌کلاسیکو که توسط عادل فردوسی‌پور تهیه شده بود در پلتفرم‌های نماوا، فیلیمو و کافه بازار منتشر شد و با استقبال مخاطبان روبرو شد، تا جایی که ساعاتی بعد این سایت‌ها از دسترس خارج شدند و یکی دو روز بعد هم اعلام شد که با استقبال بی‌نظیر کاربران، رکورد بازدید از یک برنامه ویدئویی در فضای مجازی شکسته شده است. این به معنای ضدحمله موفق و پیروزمندانه عادل فردوسی‌پور علیه صدا و سیمایی بود که او را حذف کرده بود. البته پیش‌بینی می‌شد که این اتفاق با واکنش صدا و سیمایی‌ها روبرو شود اما نه چنین واکنشی و نه این قدر زودهنگام و عجولانه! اتفاقی که دو روز بعد، در واکنش به برنامه پرسر و صدا و موفق عادل رخ داد این بود که علی فروغی که به عنوان عامل اصلی کنار گذاشته شدن عادل از شبکه 3 شناخته می‌شود، به عنوان رئیس شورای تخصصی ورزش سازمان صداوسیما منصوب شد! یعنی دوستان حتی صبر نکرده‌اند که مدتی از پخش برنامه بگذرد و آب‌ها از آسیاب بیفتد تا راهی برای تکذیب این واکنش عجولانه وجود داشته باشد! دو روز بعد سمت ریاست شورای تخصصی ورزش! سازمان صدا و سیما را به دشمن اصلی عادل پیشکش کرده‌اند تا اعلام کنند که همین است که هست! می‌خواهید بخواهید، نمی‌خواهید نخواهید!

۴۰ ۴  
آی اسپورت
2019-12-20 20:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
اسمان
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۳
بالاخره پسرباجناق حدادعادل است.و ژن خوب بایدپست بگیره.ورزشی تر از ایشون که نداشتیم.
مدتهاست نمیخواهیم
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۰۶
مدتهاست نمیخواهیم و وقتمون تلف دیدن محتویات ذهن فاسد امثال پسر باجناق نمیکنیم
سیدعظیم تقوی
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸، ۱۰:۴۸
شایسته سالاری اگر درصدی هم تو این مملکت وجود داشت جای همچون ادمایی تو رسانه ملی وجود نداشت دیگه ورزش هم تنفرانگیز شده فامیل بازی و رانت داره بیداد میکنه عادل را حذف کردند که شناخته بشن .
یه ایرانی ...فرقی هم میکنه؟
پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۳۴
با درود
من نمی فهمم یکی از اهداف انقلاب مگه این نبود پارتی بازی وفامیل چینبی ریشه کن بشه وجاش شایسته سالاری نهادینه بشه...غیر از فامیلی حداد بسیار عادل ایا رزومه کاری مرتبط می تونید براش پیدا کتید....گر چه امثال این اقایان پس از چندین سال پر کردن سابقه مدعی ان هم میشوند....منظورم ابتدای قبول مسئولیت که البته از وظایف شرعی این جماعت است می باشد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر