فهرست
گل گهر 0 -0 نفت؛ تساوی بدموقع
گل گهر 0 -0 نفت؛ تساوی بدموقع

گل گهر 0 -0 نفت؛ تساوی بدموقع

آی اسپورت - در روزی که دو تیم گل گهر و نفت مسجدسلیمان با کسب پیروزی در این بازی می‌توانستند به جمع شش تیم بالایی جدول برسند اما این اتفاق برای هیچ کدام از دو تیم رخ نداد تا بازی با تساوی بدون گل خاتمه یابد. در این بازی گل گهر فرصت های زیادی برای گلزنی داشت اما فرهاد مجد کرمانشاهی مانع از گلزنی گل گهری ها شد.

 

لیگ برتر خلیج فارس، هفته چهاردهم

ورزشگاه امام علی، بدون تماشاگر

تیم داوری: محمدحسین زاهدی‌فر – جلیل شعرانی – حسین مرادی

 

ترکیب گل گهر: مهرداد بشاگردی، سیدعلیرضا اسلامی، علیرضا آرتا، یوسف وکیا، میلاد زکی پور، احمدرضا زنده روح، امین پورعلی، علیرضا علیزاده، سعید صادقی، یونس شاکری و گادوین منشا

سرمربی: امیر قلعه نویی

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان: فرهاد کرمانشاهی، ساسان حسینی، میثم تهی‌دست، نیما انتظاری، محمدمهدی محبی، محمدمهدی احمدی، محمد بلبلی، سجاد جعفری، بهروز نوروزی فرد، مصطفی نائیج پور و مجتبی مقتدایی

سرمربی: مجتبی حسینی

 

لحظات حساس:

دقیقه 20: ارسال زنده روح روی دروازه با ضربه سر علیرضا ابراهیمی همراه شد اما فرهاد کرمانشاهی این توپ را گرفت.

دقیقه 24: شوت محمد مهدی محبی از کنار درواره به بیرون رفت.

دقیقه 48: ارسال احمد زنده روح روی دروازه به دو بازیکن گل گهر خورد و در دهانه دروازه علیرضا ابراهیمی این ضربه را تبدیل به گل کرد که داور به درستی آفساید گرفت.

دقیقه 60: زکی پور پس از سرتوپ، ارسال خود را انجام داد اما کرمانشاهی دروازه بان مسجدسلیمان توپ را گرفت.

دقیقه 70: ضربه یونس شاکری را دروازه بان نفت مسجدسلیمان گرفت و مانع از گلزنی شد.

دقیقه 82: ضربه تماشایی سعید صادقی را دروازه بان نفت مسجدسلیمان به کرنر فرستاد.

دقیقه 90+3: شوت جعفری هافبک شماره 8 تیم نفت مسجدسلیمان از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

بهترین بازیکن:

فرهاد مجد کرمانشاهی سنگربان جوان نفتی‌ها موفق شد در مقابل خط آتش زهردار گل‌گهر بارها ایستادگی کند و با چند واکنش زیبا مانع از گلزنی شاگردان امیر قلعه‌نویی شد؛ کرمانشاهی که این روزها مجتبی حسینی او را به گوهری ترجیح می‌دهد، با درخشش مقابل گل‌گهر هم دومین کلین‌شیت خود را در لیگ برتر به دست آورد و هم یک امتیاز ارزشمند را برای تیمش در تقابل با گل‌گهر مدعی کسب کرد.

 

اتفاق ویژه:

توقف خانگی گل‌گهر مقابل تیم منظم و تاکتیکی مجتبی حسینی و از دست دادن فرصت هم امتیاز شدن با پرسپولیس، اتفاق ویژه دیدار هفته چهاردهم گل‌گهر با نفت مسجدسلیمان بود؛ شاگردان قلعه‌نویی با این نتیجه 19 امتیازی شدند و موقتا به جایگاه پنجم رفتند. نفتی‌ها با این تساوی ارزشمند خارج از خانه با 18 امتیاز به جایگاه دهم جدول صعود کردند.

     
آی اسپورت
2021-02-05 16:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر