فهرست
پایان آخرین طلسم‌های استراما؛ برد در نیمه دوم
پایان آخرین طلسم‌های استراما؛ برد در نیمه دوم

پایان آخرین طلسم‌های استراما؛ برد در نیمه دوم

آی اسپورت - استقلال استراماچونی که به بردهای پرگل و مقتدرانه عادت داشت مقابل پدیده اولین برد با یک گل این فصل را به دست آورد. استقلالی‌ها در این چند هفته اخیر عادت نداشتند که برای رسیدن به گل تا دقیقه ۷۰ صبر کنند و این اولین بار است که اینقدر دیر به گل رسیدند. البته این گل یک طلسم را هم برای آبی‌ها شکست.

برای اولین بار در این فصل استقلال زمانی که نیمه اول را بدون گل به رختکن رفت توانستند برنده میدان شود. استقلال پیش از این در ۵ بازی موفق نشده بود در نیمه اول گل بزند و در این ۵ بازی دو باخت و سه مساوی را تجربه کردند. برد مقابل پدیده اولین تجربه برد آنها در همچین شرایطی بود. باخت مقابل ماشین‌سازی، مساوی مقابل فولاد، باخت مقابل پرسپولیس و مساوی مقابل ذوب‌آهن و سپاهان عملکرد استراماچونی در چنین شرایطی بوده است.

البته سخت‌گل خوردن تیم یحیی مقابل استقلال در آزادی اتفاق عجیبی نبود. آنها تا پیش از این در بازی‌های خارج از خانه یک گل دریافت کرده بودند و مثل بازی استقلال با یک گل مغلوب فولاد شدند. گل دیاباته دومین گلی بود که مهدی رحمتی در خارج از خانه دریافت کرد. در نهایت اما دیاباته بود که سد شهرخودروهایی را سخت‌تر از حریفان قبلی شکست و باعث شد تا تیمش هشتمین هفته بدون باخت را هم پشت سر بگذارد.

 

۶    
آی اسپورت
2019-12-05 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر