فهرست
مراسم معارفه گریزمان بدون تماشاگر شد
مراسم معارفه گریزمان بدون تماشاگر شد

مراسم معارفه گریزمان بدون تماشاگر شد

آی اسپورت - دیگر چیزی تا رسمی شدن انتقال آنتوان گریزمان به بارسا نمانده است. بارسا تا فردا یا نهایتا دوشنبه، 120 میلیون یورو بند فسخ این بازیکن را پرداخت خواهد کرد. اگر تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده، به علت تلاش بارسا برای پیدا کردن بهترین راه حل برای پرداخت این پول است تا کمترین ضرر مالیاتی به گریزمان و باشگاه وارد شود. اگر این مبلع تا فردا واریز شود، شنبه رسما از گریزمان در بارسا رونمایی خواهد شد و او یکشنبه در تمرینات پیش فصل حضور خواهد یافت. مراسم معارفه گریزمان تحت هر شرایطی بدون تماشاگر خواهد بود.

از یک سو زمین چمن نوکمپ برای بازسازی تخریب شده و از سوی دیگر باشگاه دوست ندارد مراسم معارفه او با حاشیه همراه باشد. هنوز بسیاری از هواداران بارسا از گریزمان به خاطر اتفاق سال گذشته دلخور هستند. او که با بارسا به توافق رسیده بود، در نهایت با انتشار یک مستند جنجالی خبر از تمدیدش با اتلتیکو مادرید داد که خشم بارسایی ها را به دنبال داشت.

یک گزینه دیگر برای معارفه با تماشاگر گریزمان، برگزاری این مراسم در مینی استادی بود اما این ورزشگاه کوچک نیز درگیر یک برنامه فوتبالی دیگر است. تا به اینجا شاهد دو مراسم معارفه در بارسا بوده ایم. اولی فرانکی دی یونگ که با حضور 20 هزار هوادار در نوکمپ برگزار شد و دومی نتو که بدون تماشاگر بود.

     
آی اسپورت
2019-07-11 15:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر