فهرست
ستاره روز: رفت و برگشت با کمال
ستاره روز: رفت و برگشت با کمال

ستاره روز: رفت و برگشت با کمال

آی‌اسپورت - چند شب بعد از آن‌که رینو گتوزو پیروزی بزرگ‌اش در دربی دلامدونینا را جشن گرفت، کمال گتوزو فرصت جشن گرفتن یک گل دیگر در ترکیب پرسپولیس را به دست آورد. در هفتادوهشتمین دقیقه نبردِ حساس پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی، کامیابی‌نیا توانست به بهترین شکل از پاس رو به عقب ایده‌آل علی علیپور استفاده کند و آخرین امیدواری‌های تیم تبریزی برای بازگشت به مسابقه را از بین ببرد. وقتی علیپور در نزدیکی دروازه حریف صاحب توپ شد، کمال هنوز بیرون محوطه جریمه قرار داشت اما بلافاصله خودش را به محوطه رساند و با حرکت دست، مهاجم شماره 70 را از حضورش مطلع کرد.

بغل پای تماشایی کمال به طرف دروازه تیم مهمان، به تصویرِ شادی زایدالوصف او در زمین ختم شد. کمال به جای سلام نظامی همیشگی، راه‌اش را به طرف نیمکت هموار کرد و خودش را به کریم باقری رساند تا این گل را با دستیار برانکو جشن بگیرد. دبل‌شدن تراکتور در مقابل سرخپوشان پایتخت، با درخشش این هافبک در هر دو مسابقه اتفاق افتاد. کمال کامیابی‌نیا در مسابقه رفت هم دروازه تیم یحیی گل‌محمدی را باز کرده بود. نبردی که در 25 دقیقه پایانی با تساوی یک یک دنبال می‌شد اما با شوت سرکش و دیدنی هافبک شماره 11 پرسپولیس، در نهایت به سود تیم برانکو به پایان رسید.

چینش قرمزها با دو هافبک دفاعی، بیشتر از همه برای کمال خوشایند بود. ستاره‌ای که در کنار ربیع‌خواه، آزادی عمل بیشتری به دست آورد و بیشتر از همیشه توانست به حمله‌های تیم اضافه شود. فرم این هافبک در ابتدای فصل، با موجی از انتقاد روبرو شده بود اما حالا دیگر اهمیت حضور او در تیم برانکو، انکارنشدنی به نظر می‌رسد. کامیابی‌نیا خوب می‌بیند، خوب می‌جنگد، خوب می‌دود و استانداردهای گلزنی‌اش به مراتب بالاتر از یک هافبک دفاعی هستند. شوت‌های او، به زیبایی پرسپولیس برانکو کمک زیادی کرده‌اند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-12-30 16:20:00
نظر دهید

۱ نظر
اقای تاج هستم تو فدراسیون
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
پرچم آذربایجان چند بار در بازی دیروز توسط تراکتوری ها به بالا رفت!

این را میتوانید تکذیب کنید؟ کمیته اخلاق کجاست؟ یگان های امنیتی بازهم لاپوشانی می‌کنند؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر