فهرست
اشتباه عجیب مزدک؛ از شما بعید بود!
اشتباه عجیب مزدک؛ از شما بعید بود!

اشتباه عجیب مزدک؛ از شما بعید بود!

آی اسپورت – شب گذشته و یک ساعت قبل از شروع دربی میلان خبر رسید که استوراری دروازه‌بان دوم میلان مصدوم شده و با توجه به این که جانلوییجی دوناروما هم از قبل مصدوم بود بنابراین آنتونیو دوناروما دروازه‌بان سوم میلان در ترکیب اصلی این تیم قرار خواهد گرفت. با توجه به این که این خبر کمتر از یک ساعت قبل از بازی اعلام شد انتظار می‌رفت مزدک میرزایی گزارشگر این بازی هم از آن مطلع باشد. اما در کمال تعجب وقتی سوت شروع بازی زده شد مزدک در هنگام اعلام ترکیب میلان اعلام کرد که استوراری دروازه‌بان میلان است.

ماجرا وقتی عجیب‌تر شد که دوربین روی چهره دروازه‌بان میلان زوم شد. اما مزدک باز هم متوجه اشتباهش نشد و این مساله با توجه به شباهت زیاد جانلوییجی و آنتونیو دوناروما باورکردنی نبود. نهایتا مزدک زمانی که اینتر به یک گل مردود رسید و برخی سایت‌ها این گل به خودی مردود را به نام آنتونیو دوناروما ثبت کردند متوجه اشتباهش شد. چنین اشتباهی از مزدک واقعا بعید بود و او وقتی بعدا بخواهد از بزرگ‌ترین گاف‌هایش نام ببرد قطعا از این مورد نام خواهد برد.

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2017-12-28 12:08:00
نظر دهید

۵ نظر
بهزاد
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۳۰
این گزارشگرای صدا و سیما به غیر از عادل اگه لیست بازیکنا جلوشون نباشه بازیکنای استقلال و پرسپولیسم نمیشناسن چه برسه به بازیکنای خارجی. از همه شوت تر هم محمدرضا احمدیه. وانمود میکنه آدم واردیه اما یک نفرم بدون لیست نمیشناسه
گیلاس
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۸
کاری از مرکز صفحه پرکنی ای اسپورت.
۲
ارمین
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
یه زمان مهمترین رقیب عادل بود و به قدری با کیفیت بود یه عده روشن فکر یا خواص جای عادل میگفتن مزدک کلاس بالاتری داشت اما سالهای اخیر چنان افتی کرده که اون جایگاه سابقش را به احمدی داد و خودش هم الان از حتی علیفر هم پایینتر رسیده تا جایی که در حد همان صدای پیامک نود رسیده که همان ناخواسته بدون اینکه بداند شخصیت و اعتبار و جایگاهش را خرد کرده ضمنا پخمگی و جو گرفتگی او مثل گزارشگرای تازه کار ذوق گرفتگی و وصف و تعریفهای علو برانگیز و عقب مانده مثلا چه بازی هست واقعا جذابه چه پدیده ای لذت میبریم اینها تحجر و ذوق زدگی کسی هست که تازه بهش اولین بار گزارش دادن میخواهد بگه من گزارشگر این بازی ام!!!
خلاصه داغون شده و جزییات گویی اش هم و شناخت حوادث و اشخاص در زمین و استادیوم و تماشاگران افتضاح شده
۳ ۱
حسن
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۸
در ضمن اسامی بازیکنارو هم اکثر مواقع غلط میگه و اشتباه تلفظ میکنه . کلا رو اعصاب میره . خصوصا تو الکلاسیکو ابروی خودشو برد با طرفداری از رئال مادرید
۲
مهدی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۰
جالبه که مزدک سر بازی با پرسپولیس به انصاریفر میگفت پرسپولیس تو نیم فصل باید بازیکن بگیره ؟!!! یعنی نمیدونست پرسپولیس محرومه، جالبتر انصاریفر هم میگفت بله تیم باید تقویت شه!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر