فهرست
باقری به رسول‎پناه: استعفا بدهید!
باقری به رسول‎پناه: استعفا بدهید!

باقری به رسول‎پناه: استعفا بدهید!

آی اسپورت - پس از انتشار ویدئوهای مختلف از مهدی رسول‌پناه که در آن با عبارات ناپسند درباره گل‌محمدی صحبت می‌کند، کریم باقری با انتشار یک پیام در صفحه شخصی خود، از رسول‌پناه خواست از سمتش استعفا کند. باقری در این متن آورده است: «آقای رسول‌پناه لطفاً استعفا بدهید، شاید شما مدیر خوبی باشید اما نه برای فوتبال و نه برای پرسپولیس. تا دیر نشده است و تا اوضاع از این بدتر نشده، بروید.»

۸ ۲  
آی اسپورت
2020-10-23 21:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محسن
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۲۳:۳۳
امروز دو سه تا مطلب مربوط به اظهارنظرهای کریم باقری عزیز خواندم.به عنوان یک استقلالی بسیار او را دوست دارم.از سالهای پیش.از روزی که دهان بازیکنی که به خمیازه باز شد را گل گرفت و به درستی زد زیرش. او اهل ریا و فضای مجازی و این قرتی‌بازیها نیست.همیشه در خدمت تیم.با خواندن مطلب بالا و درخواست صریحش از سرپرست باشگاه،بیشتر حسرت نداشتن او را میخوریم.یه مرد،یه ناجی یه فدایی جسور که زودتر از اینها به سعادتمند بیشرف بگه:لطفا گمشو تا دهنت را خرد نکرد‌ه‌ام.هییییییییی.
۱ ۱
اقلیت تاس
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹، ۱۱:۵۳
اگر سعادتمند نبود که بدون بازیکنان غیرتمندت !! مثل حسینی و چشمی و دانشگر و کریمی و دیاباته و ووریا قلیونی باید وارد باشگاههای آسیا میشدید...شما متوهمین عالم درست بشو نیستید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر