فهرست
دردسر برای استقلال؛ کریمی بالای 23 سال است
دردسر برای استقلال؛ کریمی بالای 23 سال است

دردسر برای استقلال؛ کریمی بالای 23 سال است

آی اسپورت – مدت‌ها بود بین باشگاه استقلال و سازمان لیگ اختلافی شکل گرفته بود. این اختلاف به محسن کریمی بازیکن این تیم محسوب می‌شد. استقلالی‌ها مدعی بودند که این بازیکن سهمیه زیر 23 سال است اما سازمان نظر دیگری داشت. تا اینکه امروز سازمان لیگ نظر رسمی‌اش را در این باره اعلام کرد.

فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در این باره گفت: « بازیکنانی که در TMS ثبت می‌شوند باید با توجه به قوانین فیفا متولد ۱۱ دی ۷۳ به بعد باشند تا در رده امید  قرار بگیرند و ما نمی‌توانیم قوانین متفاوت با فیفا داشته باشیم. اگر ما جز یازدهم دی را اعمال کنیم دیگر از نظر فیفا امید نیست. بزرگتر از تاریخ ۱۱ دی ۷۳ دیگر «امید» حساب نمی‌شود.» به این ترتیب محسن کریمی که متولد شهریور سال 73 است در لیست بالای 23 سال استقلال قرار می‌گیرد.

این دردسر تازه‌ای را برای علیرضا منصوریان درست می کند. او تا پیش از این فکر می کرد فقط باید یک نفر را از لیست بزرگسالانش خارج کند اما با این اتفاق باید دو نفر از لیست بزرگسالان این تیم خارج شوند. تا شروع لیگ هفدهم چیزی نمانده است و منصوریان باید زودتر در این باره تصمیم بگیرد.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-07-17 11:34:00
نظر دهید

۳ نظر
استقلالیم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۸
خیلی مسخرس که تعداد بازیکن بزرگسال انقدر باید محدود باشه،حداقل بکنینش بالای۲۵سال که همچین بازیکنایی به هدر نرن
۱
استقلالیم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
یعقوبو خارج کنید ازلیست
۱
پیشگوی اعظم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
بزودی همین بلا و سرنوشت بر سر قائدی بیچاره هم میاد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر