فهرست
قلعه نویی:  صدا و سیما کارشناسی می آورد که با من و بازیکنانم مشکل دارد
قلعه نویی: صدا و سیما کارشناسی می آورد که با من و بازیکنانم مشکل دارد

قلعه نویی: صدا و سیما کارشناسی می آورد که با من و بازیکنانم مشکل دارد

آی اسپورت- در روز دیدار استقلال و الجزیره بود که هادی طباطبایی یکی از مهمانان برنامه شبکه سه بود و کار تفسیر این دیدار را بر عهده داشت

. طباطبایی که در دوره ی حضورش در استقلال با قلعه نویی به مشکل خورد و از استقلال رفت، در بین دو نیمه ی دیدار استقلال و الجزیره در چندین مورد کنایه هایی را به قلعه نویی و تیمش زد و حتی در جایی اعلام کرد چون استقلالی ها در تمرینات پلن بی ندارند ، اگر بازیکنان  بخواهند هم نمی توانند به غیر از سانتر از جناحین تاکتیک دیگری را به کار ببرند.
همین کنایه و البته انتقادات دیگر طباطبایی در زمانی که مفسر بازی های استقلال بود باعث شد امیر قلعه نویی امروز و در برنامه هر روز ورزش از شبکه خبر روی خط تلفن بیاید و بدون نام بردن از طباطبایی، انتقادات تند و تیزی را روانه ی وی کند. سرمربی استقلال در این باره گفت: معتقدم انتقاد باعث پیشرفت می‌شود اما نه انتقادی که در آن حب و بغض وجود دارد. به نظر من برنامه هر روز ورزش باید از کارشناسی استفاده کند که خاک این کار را خورده و فشار نیمکت را تحمل کرده باشند نه اینکه کارشناسانی به تلویزیون بیایند که از ارتباط‌‌های‌شان برای این کار استفاده کرده‌اند.
تا به امروز شخصی مانند امیر حاج‌رضایی بارها از من انتقاد کرده اما من هیچ وقت ناراحت نشدم، چون حاج‌رضایی فوتبالیست بوده، مربی بوده و در این فوتبال حضور داشته است. به نظرمن برای حضور کارشناس در تلویزیون باید یکسری معیار خاص تعریف شود. متاسفانه شاهد این هستیم که افرادی به عنوان کارشناس به تلویزیون می‌آیند که نه عقبه‌ای دارند و نه تجربه‌ای. می‌خواستم از این فرصت استفاده کرده و از تلویزیون انتقاد کنم. به نظر من باید برای کارشناسان مانند مربیان کلاس بگذارند تا با مطالعه وارد این کار شوند نه اینکه چون یک نفر چند سال پیش با بنده مشکل داشته، زحمات من و بازیکنانم را زیر سؤال ببرد.

     
آی اسپورت
2014-03-24 19:38:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر