فهرست
میلاد در استقلال؛ شایعه‌ای که ساخته‌نشده تکذیب می‌شود!
میلاد در استقلال؛ شایعه‌ای که ساخته‌نشده تکذیب می‌شود!

میلاد در استقلال؛ شایعه‌ای که ساخته‌نشده تکذیب می‌شود!

آی اسپورت- میلاد میداوودی که خیلی دوست دارد روزی به استقلال برگردد، تاکتیک جالبی برای رسیدن به این هدف اتخاذ کرده است. او دائما در مصاحبه‌هایش تاکید می‌کند که از استقلال پیشنهادی ندارد! شاید با این کار اسم خودش را به یاد استقلالی‌ها بیاورد.
این روزها در میان شایعات نقل و انتقالاتی نام بازیکنان زیادی به عنوان گزینه‌های انتقال به استقلال مطرح شده اما حتی در میان دورترین گزینه‌ها هم نامی از میلاد میداوودی نیست. با این حال او اصرار دارد شایعه پیشنهاد استقلال به خودش را تکذیب کند. شایعه‌ای که هرگز به وجود نمی‌آید، فقط تکذیب می‌شود!
مهاجم فعلی سایپا بعد از گلزنی در بازی دیروز مقابل گسترش فولاد باز هم با کاپ مصاحبه کرد و گفت: «صحبتی در رابطه با بازگشتم به استقلال مطرح نشده است و پیشنهادی از این تیم نداشتم. از طرفی برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. آن تیم را دوست دارم و سایپا تیم کنونی من است. باید تلاش کنیم تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوریم. هواداران استقلال همیشه به من لطف داشتند و همیشه آنها در قلب من خواهند بود ولی در حال حاضر به تیم سایپا تعهد دارم.» همین. تا تکذیب بعدی خدا نگهدار.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-28 16:46:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر