فهرست
عکس های استادیوم بکام منتشر شد
عکس های استادیوم بکام منتشر شد

عکس های استادیوم بکام منتشر شد

آی اسپورت- ستاره ی سابق تیم ملی انگلیس ماه گذشته اعلام کرد، قرار است در سال 2017 امتیاز یک تیم آمریکایی را خریداری کند و تایید کرد قصد دارد استادیومی ویژه برای این تیم بسازد.

حالا عکس هایی از این ورزشگاه در حاشیه ی بندر میامی منتشر شده است. این ورزشگاه قرار است علاوه بر میزبانی از مسابقات تیم میامی، کاربرد های دیگری از جمله برگزاری کنسرت نیز داشته باشد.

در حاشیه این طرح قرار است کافی شاپ ها و رستوران های متعددی نیز ساخته شوند و ظاهرا هتلی هم در نزدیک استادیوم تیم بکهام ساخته خواهد شد.

بندرگاه میامی یکی از 4 مکانی است که برای ساخت این پروژه ی عظیم در نظر گرفته شده و این استادیوم پس از ساخت بدر کنار ورزشگاه رد بول آره نای تیم نیویورک ردبولز سومین استادیوم بزرگ ایالات متحده خواهد بود.

بکهام بین سال های 2007 تا 2012 در تیم لوس آنجلس گلکسی توپ می زد. قرار داد او با تیم گلسکی شامل حق مالکیتی بود که مدیر این باشگاه در ماه فوریه از آن پرده برداشت.

بکهام درباره ی پروژه ی این ورزشگاه گفت که سرمایه ی مورد نیاز برای ساخت این ورزشگاه از محل مالیات های دریافتی از بازیکنان نخواهد بود. او در اینباره گفت:«ما به سرمایه گذار عمومی نیازی نداریم. ما می خواهیم استادیوم را با پول خودمان بنا کنیم.»

«ما نمی توانیم ده هفته ای یک استادیوم بسازیم. وقتی حق شراکت و سرمایه گذارانمان را پیدا کنیم با مسئولان شهر به گفتگو می نشینیم. مردم میامی به این استادیوم افتخار خواهند کرد.»

بر اساس گزارشات این بازیکن فعلا فکر خود را روی به خدمت گرفتن ستاره ی بارسلونا ژاوی معطوف کرده است.

     
آی اسپورت
2014-03-24 19:53:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر