فهرست
شایعه اعتصاب در اصفهان/ سپاهان با 6 نفر تمرین کرد
شایعه اعتصاب در اصفهان/ سپاهان با 6 نفر تمرین کرد

شایعه اعتصاب در اصفهان/ سپاهان با 6 نفر تمرین کرد

آی اسپورت- تمرین امروز سپاهان در حالی برگزار شد که به جز 5، 6 بازیکن خبری از سایر بازیکنان در این تمرین نبود. همین اتفاق عجیب باعث شد شایعه اعتصاب زردپوشان به دلیل مطالبات مالی در شهر بپیچد.
امروز فقط دروازه‌بان‌های سپاهان به انجام تمرین پرداختند و حسین فاضلی و محمد روشندل نیز تمرینات بدنسازی خود را پیگیری کردند. این موضوع باعث شد شایعه اعتصاب بازیکنان سپاهان و تعطیلی تمرین امروز به همین دلیل، در اصفهان دهان به دهان بچرخد.
به گزارش آی اسپورت و به نقل از ایمنا قاسم زاغی‌نژاد مربی تیم فوتبال سپاهان در مورد علت برگزار شدن تمرین سپاهان با این تعداد بازیکن اظهار داشت: ما معمولاً روز بعد از هر مسابقه تمرینات ریکاوری داریم و دو روز بعد از هر بازی هم استراحت تیمی داریم و امروز بیشتر به بازیکنان مصدوم و کار اختصاصی با آنها پرداختیم. همچنین دروازه‌بان‌های ما و چند تن از بازیکنان جوان تیم زیر نظر ایگور استیماچ به تمرین پرداختند.
وی در مورد اینکه شنیده شده قرار بوده سپاهان امروز تمرین داشته باشد و این تمرین لغو شده است گفت: این‌طور نبوده و همان‌طور که گفتم این برنامه‌ همیشگی ماست و اتفاقاً من همین الان سر تمرین حاضر هستم که با حضور 5، 6 بازیکن برگزار شد.
این در حالی است که تا بازی حساس سپاهان – ذوب‌آهن در هفته هفدهم لیگ فقط سه روز باقی مانده است. مربی سپاهان در مورد شرایط این تیم برای رویارویی با ذوب‌آهن بیان داشت: ذوب‌آهن تیم باکیفیتی است و از نظر فنی قابل احترام است و حساسیت داربی همیشه بالا بوده است. البته در بازی‌های سپاهان و ذوب‌آهن بیشتر از اینکه کیفیت تیم‌ها نتیجه را رقم بزند، اتفاقات بازی نتیجه را رقم زده است. امیدوارم روز پنجشنبه بازی قابل‌قبولی ارائه کنیم و حداکثر امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-28 17:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر