فهرست
نصرتی: العین را می بریم و به هواداران عیدی می دهیم
نصرتی: العین را می بریم و به هواداران عیدی می دهیم

نصرتی: العین را می بریم و به هواداران عیدی می دهیم

آی اسپورت محمد نصرتی در دیدار با لخویا از زمین مسابقه اخراج شد و غیبتش در دیدار با العین به شدت به چشم امد.  نصرتی در خصوص وضعیت تراکتورسازی پیش از دیدار با فولاد خوزستان و العین امارات عنوان کرد: بعد از چند روز استراحت از روز گذشته (یک‌شنبه) تمرینات‌مان را آغاز کردیم و وضعیت‌مان بد نیست. روز 7 فروردین باید با فولادخوزستان بازی کنیم که بازی سختی است و 12 فروردین هم دیدار حساسی با العین داریم که باید هر طور شده برابر این تیم به پیروزی برسیم.

به نقل از تسنیم، وی با ابراز ناراحتی از شکست تیمش برابر العین در هفته سوم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا افزود: اگر می‌توانستیم برابر العین مساوی هم بگیریم شرایط‌مان بسیار خوب می‌شد اما متاسفانه در این بازی شکست خوردیم تا کمی از مدعیان عقب بمانیم. اگر نتیجه بازی مساوی می‌شد، العین به 3 امتیاز نمی‌رسید و ما یک امتیاز می‌گرفتیم، همین یک امتیاز می‌توانست کمک‌مان کند.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه در بازی برگشت برابر العین فرصت جبران داریم، گفت: باید 12 فروردین با حمایت هواداران‌مان العین را شکست دهیم تا در جدول گروه‌مان در لیگ قهرمانان شرایط خوبی داشته باشیم. امیدوارم با این پیروزی عیدی خوبی هم به هواداران پرشور تراکتورسازی بدهیم.

نصرتی در خصوص دیدار تیمش با فولاد خوزستان نیز اظهار داشت: این دیدار هم حساسیت‌های خاص خودش را دارد اما بیشتر تمرکز ما روی بازی‌های آسیایی است تا بتوانیم از گروه‌مان با قدرت صعود کنیم.

«تیم‌های مدعی لیگ برتر معتقدند تراکتورسازی با جدی نگرفتن لیگ راه را برای قهرمانی تیم‌های دیگر هموار می‌کند.» وی در واکنش به این مسئله تاکید کرد: برنامه‌ریزی سازمان لیگ به نوعی بود که جام حذفی زودتر از لیگ به اتمام رسید و ما هم توانستیم در این مسابقات قهرمان شویم. به هر حال این طبیعی است که ما با قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیایی انگیزه‌مان در لیگ کمتر شود.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: نتایج تیم تا حدودی دست سرمربی تیم است و اوست که تشخیص می‌دهد چه بازیکنانی در زمین حاضر شوند. به هر حال آقای اولیویرا در بازی‌های باقی‌مانده لیگ تشخیص می‌دهد از بازیکنانی در ترکیب استفاده کند که جوان‌تر هستند و کمتر بازی کرده‌اند تا آنها نیز فرصت حضور در میدان را پیدا کنند.

نصرتی با بیان اینکه تیم‌های لیگ برتری نباید به کم شدن انگیزه تراکتورسازی خُرده بگیرند، گفت: کم شدن انگیزه تیم ما در لیگ برتر طبیعی است و خُرده گرفتنی نیست اما اطمینان داشته باشید ما در بازی‌های پیش رو از پیش بازنده نخواهیم بود و اینطور نیست که بخواهیم مقابل دیگر تیم‌های مدعی کم بگذاریم. مطمئناً در بازی‌های باقی‌مانده هم از تمام توان خود استفاده می‌کنیم تا متهم به کم‌کاری نشویم.

     
آی اسپورت
2014-03-24 18:41:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر