فهرست
با 227 روز تاخیر؛ بالاخره تراکتور نفت را برد
با 227 روز تاخیر؛ بالاخره تراکتور نفت را برد

با 227 روز تاخیر؛ بالاخره تراکتور نفت را برد

آی اسپورت- جمعه 25 اردیبهشت‌ماه 1394 روزی است که حالا حالاها از خاطره هواداران تراکتورسازی پاک نخواهد شد. روزی که قرار بود تیم قرمزپوش تبریزی در حضور 80هزار هوادار پرشور خود نفت تهران را شکست بدهد و جام قهرمانی لیگ برتر را برای نخستین بار به دیار ستارخان و باقرخان ببرد. اما...
در حالی که قرمزها 3-1 پیش بودند ناگهان ورق برگشت. نفت بازی را مساوی کرد و یک تیم دیگر هزار کیلومتر آن طرف‌تر جام قهرمانی را قاپ زد و برد. حسرت بردن نفت و عصبانیت از آنچه در حاشیه بازی رخ داده بود باعث اعتصاب و قهر هواداران شد. از آن به بعد دیگر هیچکس آن 80 هزار نفر را ندید.
لیگ جدید باز هم با نفت آغاز شد. باز هم در تبریز. و باز هم مساوی. جمعه نهم مرداد؛ شاگردان تونی این بار نه گلی زدند و نه گلی خوردند و نه از بازی‌های همزمان خبر گرفتند. لیگ پانزدهم با یک تساوی خانگی آغاز شد و نفت تهران همچنان رقیبی تسخیرناپذیر باقی ماند. تا دور برگشت و فتح تهران آلوده.
227 روز بعد از عصر سیاهی که تراکتور سه گل زد و از آن خوب دفاع نکرد، امروز یک گل زد و به خوبی از آن دفاع کرد. سه امتیاز بازی با نفت بالاخره به دست آمد. اما جام قهرمانی،... هنوز هزار کیلومتر دور است از تبریز.


9411
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-28 18:45:39
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
25 اردیبهشت هیچ وقت فراموش نمی شه.... هیچ وقت....لعنت به باعث وبانی اون روز لعنتی
اورمیالی
دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۲۱
عباسی برای رهایی از شر شعار "حیا کن رها کن " هواداران میلیونی تراختور تنها یک راه بیشتر ندارد و آن آوردن ادینهو به تیم است ایشان برای اثبات حسن نیت خود تمام پلهای پشت سرخود را شکسته اند بیایند و این پل آخر را بجای شکستن ترمیم کنند هوادار خود بخود آرام خواهد شد و شعار حیا کن
خواهد شد زنده باد عباسی !
-
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۱۸
yaşasın Türk xalqı
duyğu soy türk
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۰۴:۱۸
Yaşa tiraxtur
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر