فهرست
پیکه: عملکرد داور روی نتیجه ی بازی تاثیر نداشت!
پیکه: عملکرد داور روی نتیجه ی بازی تاثیر نداشت!

پیکه: عملکرد داور روی نتیجه ی بازی تاثیر نداشت!

آی اسپورت- جرارد پیکه اعتقاد دارد صحبت کردن در مورد داوری پس از بازی تیم های رئال ئ بارسلونا اشتباه است.

این درحالی است که سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو شدیدا نسبت به عملکرد داور این مسابقه آقای اوندیانو ماینکو اعتراض داشتند. البته رئال مادرید در اوایل نیمه ی دوم روی حرکت کریستیانو رونالدو صاحب یک پنالتی جنجالی شد که تصاویر تلویزیونی نشان می داد این پنالتی هم صد درصد نادرست بوده است. پیکه پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت:«بازی خیلی خوبی بود ولی درست نیست پس از پایان بازی روی عملکرد داور متمرکز شویم. تصمیمات داور در کسری از ثانیه گرفته می شوند و من باور ندارم عملکرد او روی نتیجه ی بازی تاثیر داشت. پس از نمایشی که داشتیم ناعادلانه است همه جیز را به داور ربط بدهیم.»

پیکه پس از بازی بیشتر درمورد عملکرد بارسا سخن گفت تا اشتباهات داوری آقای ماینکو:«ما می دانستیم بازی مهمی در پیش رو داریم. توانایی ما برای بردن لالیگا به این بازی وابسته بود. برد در مادرید به ما اعتماد به نفس زیادی خواهد داد. امیدوارم کسانی که به تیم ما اعتماد نداشتند حالا متقاعد شده باشند و به ما برگردند.»

«نمی توان به این تیم شک داشت. ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و وقعیت هایی ایجاد کردیم. ما به خاطر موقعیت هایمان برنده ی این بازی شدیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-24 19:41:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر