فهرست
قلعه‌نویی: از لحاظ بدنی عقب هستیم/ حاتمی سفید امضا کرد
قلعه‌نویی: از لحاظ بدنی عقب هستیم/ حاتمی سفید امضا کرد

قلعه‌نویی: از لحاظ بدنی عقب هستیم/ حاتمی سفید امضا کرد

آی اسپورت- حتی بعد از شکست دادن نفت در یک دیدار دشوار خارج از خانه، امیر قلعه نویی از نمایش تیمش کاملا راضی نبود. او در کنفراسن مطبوعاتی تاکید کرد که تیمش هنوز با تراکتورسازی ایده آل او فاصله دارد و باید در زمان تعطیلات به لحاظ بدنی پیشرفت کند. امیر دلیل نیمکت نشینی رفیعی در این مسابقه را فنی دانست. 
 
 
 
 
این تراکتور مدنظر من نیست
فکر می‌کنم بازی بسیار خوبی انجام دادیم اما هم حریف می‌توانستم برنده شویم. خدا را شکر سه امتیاز گرفتیم به بازیکنان خدا قوت می‌گویم. این تراکتور ایده‌آل من نیست این تیم از لحاظ بدنی نهایتا 60 دقیقه دارد. دو برد بیرون از خانه داشتم و گل هم نخوردیم اما هنوز هم می‌‌گویم این تراکتورسازی مدنظر ما نیست. انشالله بتوانیم بعداز نیم فصل از لحاظ بدنی بهبود پیدا کنیم و به تراکتور مدنظرم برسیم.
 
شعار هوادارها علیه مدیرعامل
عباسی خالصانه برای تیم زحمت می‌کشد ولی گاهی هواداران علیه او شعار می‌دهند. امیدوارم کاری کنیم که مردم از او، نتایج و نوع بازی راضی شوند. از زنوزی بابت اینکه بازیکنانش را در اختیار ما قرار داده تشکر می‌کنم. آقایی، کیهانی و کلانتری امروز به ما کمک کردند.
 
قراردادهای جدید
از سه سهمیه آینده استفاده می‌کنیم. خروجی‌ها را هم اعلام کردیم. از هیات‌مدیره هم تشکر می‌کنم. آنها به ما محبت کردند. کیانی، فرزاد حاتمی و کلانتری قراردادشان را سفید امضا کردند. این برای هواداران آذری اتفاق خاصی است که این سه بازیکن سفید امضا کردند و قراردادشان زیر سه ساعت بسته شد این نقطه عطف تراکتورسازی است. از سه سهمیه هم استفاده می‌کنیم و باید بازیکنانی بگیریم که در ریاض مقابل الهلال به ما کمک کنند.
سروش روی نیمکت
این مسئله به دلیل تصمیم کادر فنی بود.
 
رویایی نشده ایم
تیم من تنها توانایی ارائه فوتبال زیبا برای 45 تا 60 دقیقه را دارد چون از نظر بدنی خیلی عقب هستیم. با اینکه در سه بازی گذشته ما 7 امتیاز گرفتیم اما هنوز این تراکتور با تراکتور رویایی مدنظر من فاصله زیادی دارد.
 
درگیری پایان بازی
این بازی به قدری نکته قشنگ و زیبا داشت که باید به آنها پرداخت نه اینکه وارد حاشیه شد. من ترجیح می‌‌دهم راجع به بازی دلیرانه تیمم صحبت کنم و پاسخ سوالات حاشیه‌ای را ندهم. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-12-28 19:49:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر