فهرست
بنیتس و امیدواری به کسب جایگاه تیم رده ی دوم
بنیتس و امیدواری به کسب جایگاه تیم رده ی دوم

بنیتس و امیدواری به کسب جایگاه تیم رده ی دوم

آی اسپورت- این مربی اسپانیایی معتقد است شاگردانش می توانند فاصله ی شش امتیازی با رم را تا پایان فصل جبران کنند. بازیکنان ناپولی یکشنبه شب در برابر فیورنتینا و در خانه شکست خوردند. پس از این باخت رافا بنیتس سرمربی ناپولی می گوید این تیم می تواند با وجود یک بازی بیشتر نسبت به رم نیز جای شاگردان گارسیا را در رده ی دوم جدول بگیرد.

او در اینباره گفت:«من  به شاگردانم اعتماد دارم و می دانم می توانم جای رم را در رده ی دوم جدول بگیریم. اگرچه از افزایش فاصله مان با آن ها تا 6 امتیاز بسیار نگرانیم اما باید وظایفمان را انجام بدهیم و منتظر اتفاقات آینده باشیم.»

«وقتی در یک مسابقه آنطور که برابر فیورنتینا بازی کردیم، بازی می کنیم باید برنده شویم. ما عالی بازی کردیم و موقعیت های گلزنی خوبی داشتیم. ما می توانستیم ده گل به ثمر برسانیم. از نتیجه راضی نیستیم ولی بازیکنانم همه ی تلاششان را کردند. تیم ده نفره ی ما از فیورنتینا بهتر بود. به همین دلیل دست به ترکیب تیم نزدم. »

بنیتس ترجیح داد در مورد داور مسابقه صحبت نکند چرا که نمی خواهد تمرکز تیمش برای سفر چهارشنبه به کاتانیا به هم بخورد:«من در مورد داوران صحبتی نمی کنم. پس نظر دادن در این مورد را بر عهده ی شما خواهم گذاشت چرا که هیچ چیزی تغییر نمی کند. من روی بازی بعدی تمرکز کرده ام.»

     
آی اسپورت
2014-03-24 19:33:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر