فهرست
یادداشت روز : نقش بنزما در بازگشت بارسا به کورس قهرمانی !
یادداشت روز : نقش بنزما در بازگشت بارسا به کورس قهرمانی !

یادداشت روز : نقش بنزما در بازگشت بارسا به کورس قهرمانی !

آی اسپورت – پدرو سن مارتین اعتقاد دارد که پس از مسی و اینیستا ، کریم بنزما نقشی اساسی در بازگشت بارسا به بازی و امیدوار ماندن به قهرمانی ایفا کرد. او می نویسد : بنزما در نیمه اول بازی را روی انگشتان دست خود می چرخاند. او 5 موقعیت مسلم گلزنی داشت ولی در عمل ، کمتر از نیمی از آنها را گل کرد.او شخصیت اول آن 15 دقیقه دیوانه کننده مادرید بین دقایق 12 و 27 بود. دی ماریا در کناره ها ، آلوز را محو کرده بود و با عملکرد درخشانش کاری کرده بود که بارسا به هیچ وجه نمی توانست در این 15 دقیقه جلوی حملات مادرید را بگیرد. بنزما در نیمه اول ، 5 موقعیت گل داشت و 2 گل خیلی خوب زد و یک گل را هم پیکه از بنزما گرفت.اما مهمترین صحنه نیمه اول بازی نه گل مساوی مسی که آن ضربه سر دقیقه آخر نیمه اول بود .اگر کریم آن توپ را گل می کرد سرنوشت بازی تغییر می کرد.

کریم در آن 15 دقیقه از طرف خط دفاعی بارسا قابل شناسایی نبود.بخصوص عملکرد ضعیف ماسکرانو نقش مهمی در درخشش بنزما داشت.در هر صورت بارسا نیمه اول بسلامت اززمین خارج شد .با گل مسی و شلیک اینیستا. بخصوص گل دوم ، که مسی زد و برای بارسلونا  بسیار تعیین کننده بود. در نیمه دوم کریم کمی افت کرد و به همین خاطر آنچلوتی بعد از اخراج راموس و ده نفره شدن تیم ، او را بیرون کشید.تصمیمی بحث برانگیز که هم او را و هم کارشناسان را متعجب کرد.

بارسا بازی را پیروز شد.به کمک مسی و اینیستا و البته بنزما ، تعجب نکنید ،.کریم کافی بود گل سوم را هم می زد تا روند بازی به گونه دیگر میشد. اما سه بار این فرصت را از دست داد.


پدرو پائولو سن مارتین

P. P. San Martín

     
آی اسپورت
2014-03-24 22:03:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر