فهرست
منچستریونایتد ۰ – چلسی ۰ ؛ تیر خلاص فان خال؟
منچستریونایتد ۰ – چلسی ۰ ؛ تیر خلاص فان خال؟

منچستریونایتد ۰ – چلسی ۰ ؛ تیر خلاص فان خال؟

آی اسپورت – لوئی فان خال به بردی که می توانست تضمین کننده بقای او روی نیمکت منچستریونایتد باشد٬ نرسید و در بازی خانگی یونایتد مقابل چلسی نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل به دست نیاورد.
در دیداری که احتمال می رفت آخرین بازی فان خال به عنوان سرمربی منچستریونایتد باشد او بازیکنانش را در پستهای تخصصی خودشان به میدان فرستاد و بهترین ترکیب ۱۱ نفره ای که در  دسترس داشت را انتخاب کرد٬ ترکیبی که شاید برای اولین بار بود که در دوران مربیگری او اینچنین درست چیده شده بود.
وین رونی که در بازی قبلی مقابل استوک سیتی روی نیمکت نشسته بود به ترکیب اصلی یونایتد برگشت. یونایتد در اوایل بازی دو بار تیر دروازه حریف را لرزاند و به نظر می رسید که دو پنالتی به سود این تیم گرفته نشده است.
در آن سوی میدان گاس هیدینک هم به دنبال کسب اولین برد خود به همراه چلسی بود. برای چلسی هم نمانیا ماتیچ یک موقعیت تک به تک را از  دست داد. در وقتهای تلف شده٬ رونی باید بابت تکل خطرناک روی پای اسکار با کارت قرمز مستقیم مواجه می شد اما داور با او مدارا کرد و فقط کارت زرد داد.
تساوی٬ نتیجه ای ناخوشایند برای یونایتد و فان خال بود و کم کم جدایی او از اولدترافورد قطعی به نظر می رسد هرچند که یونایتد در این بازی تیم برتر میدان بود. اد وودوارد – مدیرمنچستریونایتد- باید تصمیمی سخت را بگیرد.
۹۴۱۰
     
آی اسپورت
2015-12-29 00:27:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر