فهرست
فوری - اعاده دعوی کمیته داوران اسپانیا ، علیه راموس و رونالدو !
فوری - اعاده دعوی کمیته داوران اسپانیا ، علیه راموس و رونالدو !

فوری - اعاده دعوی کمیته داوران اسپانیا ، علیه راموس و رونالدو !

آی اسپورت - کمیته داوران اسپانیا به شدت از اظهارات دیروز راموس و رونالدو در مورد داوری اوندیانو ماینکو خشمگین شده است.هر دو بازیکن در پایان بازی تصمیمات داوران ال کلاسیکو بخصوص داور وسط را بحث برانگیز و مشکوک خوانده بودند.این کمیته در حال فرستادن پرونده این دو بازیکن به کمیته برگزاری مسابقات است تا آنها نحوه برخورد با این دو بازیکن رئال مادرید را مشخص کنند ، که می تواند شامل جریمه مالی یا محرومیت از بازی ها باشد.

fotonسرخیو راموس در پایان بازی دیشب اظهار داشت که : انهایی که می خواستند صدر جدول را متوازن کنند حالا به هدف خود رسیده اند.همه دنیا دیدند که چه اتفاقی افتاد.مسلما مسائلی بر ضد ما در جریان است که نمی توانم واضح در موردشان صحبت کنم. امیدوارم این داور دیگر بازی های رئال را سوت نزند.در طرفی دیگر رونالدو نیز گفت : خیلی ها دوست دارند که ما قهرمان لیگ نشویم امروز اوندیانو عصبی و خنثی بود و همین باعث شد که نتواند تصمیمات درستی بگیرد .او در سطح این بازی نبود.به این نتیجه رسیده ام که نتایج فقط در زمین مشخص نمی شوند و بوضوح دستهایی از بیرون تعیین کننده هستند.نمیخواستند که امروز پیروز شویم چون اگر بارسا را شکست می دادیم ، از جمع مدعیان خارج می شد.


foton


در 16 مارس سال 2010 پپ گواردیولا سرمربی وقت بارسلونا بدلیل اظهارات تند علیه داور بازی المریا و بارسلونا که او را اخراج کرده بود ( پپ از لفظ دروغگو در مواجهه با داور استفاده کرده بود) 16000 یورو جریمه کرد که این میزان ، پس از دادخواهی به 1500 یورو کاهش پیدا کرد.

یک سال بعد مورینیو در اظهاراتی جنجالی عنوان کرد که دستانی پشت پرده ، داوری ها را کنترل می کنند اما پس از گذشت 4 ماه پرونده او بایگانی شد ، بدون آنکه جریمه شود. در 23 مارچ 2012 پرونده پیکه هم بایگانی شد.در روز 3 مارچ و در بازی بارسا و خیخون بین دو نیمه پیکه به داور بازی " آقای کارباییو " گفته بود که تو کوری !چون خطای پنالتی رو کیتا را ندیدی.به همین دلیل او از بازی اخراج شد ولی جریمه دیگری برای او در نظر گرفته نشد.در همین فصل دیه گو ایفران در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشته بود که تا زمانی که ذهنیت داوری در اسپانیا عوض نشود امکان ندارد تیم دیگری جز رئال و بارسا به فینال جام حذفی برسند. علت چه است ؟ مجبورند ؟هواداریکی از این دو تیمند؟از چه می ترسند؟ خطاب او  به داوران بازی نیمه نهایی بارسا – سوسیه داد بود ، که بازهم کمیته داوران برای او پرونده ای تشکیل نداد.

اما رئال مادرید از اظهارات دو بازیکن خود دفاع کرده است. در توئیتر باشگاه رئال می بینیم که با ذکر اظهارات جنجالی راموس و رونالدو به نوعی آنها را تایید کرده  و از انها دفاع کرده است. این در حالی است که باشگاه رئال بر علیه بوسکتس بخاطر لگد زدن به په په در بازی دیشب ، قصد شکایت ندارد.

     
آی اسپورت
2014-03-24 21:05:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر