فهرست

تعریف سایت فیفا از سردار آزمون: آقای پدیده

آی اسپورت - رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه در قاره آسیا به مرحله حساس خود نزدیک می‌شود و تنها دو مرحله دیگر باقی مانده است. تاکنون صعود قطر به مرحله نهایی قطعی شده و کره جنوبی نیز در صورتی که یک امتیاز از دو بازی بعدی را بگیرد، به مرحله بعدی راه خواهد یافت.

سایت فیفا در گزارشی به بررسی رقابت‌های این مرحله پرداخته و از سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی ایران به عنوان یکی از بهترین بازیکنان رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره آسیا نام برده است.

در این گزارش آمده است: تیم‌های آسیایی درست مانند قبل رقابتشان را در حالی آغاز کردند که مدعیان شناخته شده‌ای درخشیدند. سردار آزمون مهاجم جوان و پدیده فوتبال ایران با 4 گل زده توانست درخشش خود در این رقابت‌ها را به رخ بکشد و یکی از بهترین بازیکنان آسیا در دوره انتخابی جام جهانی بود.

در کنار آزمون سردار رشیداف از ازبکستان در کنار ایگور سرگیف دو گلزن ازبکی بودند که با 4 گل زده عملکرد خوبی داشتند و همه این بازیکنان پشت سر سونگ هیونگ مین کره‌ای قرار گرفتند که با 6 گل زده آقای گل انتخابی جام جهانی از قاره آسیا بود.

همچنین سایت فیفا درباره گروه تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت‌ها نوشت: هنوز هم تیم‌هایی مثل عمان، شانس صعود از این گروه را دارند. توقف ایران برابر ترکمنستان و سپس عمان، باعث شد تا شاگردان کی‌روش هنوز صعودشان به مرحله بعد قطعی نباشد و چشم‌انتظار بازی‌های بعدی خود در این گروه باشند که هنوز چیزی از آن مشخص نشده است ولی انتظار می‌رود تیم‌هایی چون کره جنوبی، ایران، ژاپن و استرالیا به زودی به جمع تیم‌های حاضر در مرحله بعدی اضافه شوند.


منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2015-12-29 08:19:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر