فهرست
کارشناسی: پرز در آستانه‌یِ اخراجِ بنیتز
کارشناسی: پرز در آستانه‌یِ اخراجِ بنیتز

کارشناسی: پرز در آستانه‌یِ اخراجِ بنیتز

گیوم بلگه
 
کارهایی که پرز در هفته‌یِ گذشته کرده: تماس با ژورژ مندس، ایجنتِ مورینیو و رای‌گیری از هوادارانِ رئال در موردِ اینکه چه کسی باید مربیِ تیمشان باشد. پرز آنقدر جایگاهِ بنیتز را پایین آورده که برایِ خیلی‌ها، همین حالا او اخراج شده به حساب می‌آید. پرز در تحقیقاتی که کرده به این نتیجه رسیده که با وجودِ میلِ شخصی‌اش برایِ بازگرداندنِ مورینیو، او هنوز دشمنانِ زیادی بینِ بازیکنانِ تیم دارد. اما اگر قرار باشد بنیتز اخراج شود و زیدان جایش را بگیرد، بازیکنان ازش حمایت می‌کنند. پس زیدان بدل به گزینه‌یِ محبوب شده است. و تمامِ این وقایع وقتی رخ داده که بنیتز در تعطیلات به سر می‌برده، کاری که به نظر من کمی زشت بود.
بنیتز می‌داند که از 6 بازیِ آینده، 4تایش خانگی است و بردنِ همه‌یِ آنها ممکن است سرنوشتش را تغییر دهد. بنیتز می‌داند که مقابلِ سوسیداد باید رویِ نیمکت رئال بنشیند، اما بعد از آن بازی چه اتفاقی می‌افتد، واقعا مشخص نیست.
یک شویِ رادیوییِ به نامِ "ال لارگوئرو" حرف از تئوریِ توطئه‌ای زد که در آن بازیکنانِ رئال پیشِ پرز رفته‌اند و ازش خواستند بنیتز را اخراج کند. چنین شایعاتی معمولا به قصد تضعیفِ موقعیتِ مربی منتشر می‌شوند. اما ادامه‌یِ این تئوری نکته‌ای داشت که به پرز کمک کرد، اینکه قرار است مورینیو جانشینِ بنیتز شود. چنین شایعه‌ای و ترس از برگشتنِ مورینیو به برنابئو باعث می‌شود تا بازیکنانِ رئال برایِ حقیقت پیدا نکردنش تلاششان را بیشتر کنند و همه چیز را گردنِ مربی نیندازند. از سویِ دیگر این شایعه به سودِ مورینیو هم شد. حالا هر تیمی که او را بخواهد، مثلا منچستر یونایتد، تصور می‌کند برایِ به خدمت گرفتنش باید با رئال رقابت کند، پس زودتر دست به عمل می‌شود.
در حالِ حاضر می‌توانم با اطمینان بگویم که مورینیو به مادرید باز نمی‌گردد، با اینکه پرز خیلی دوست دارد این اتفاق بیفتد. وضعیت الان چنین است: رافا بنیتز موقعیتِ خوبی ندارد و کارِ بسیار سختی برایِ جلبِ رضایتِ پرز دارد. فقط مسئله نتایج نیست، نمایشِ فوتبالی جذاب هم اهمیت دارد. اگر نه، گزینه‎‌یِ اولِ جاگزینی او زیدان است.
 
     
آی اسپورت
2015-12-29 14:04:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر