فهرست
چهره روز: پورعلی گنجی همبازی ژاوی می شود؟
چهره روز: پورعلی گنجی همبازی ژاوی می شود؟

چهره روز: پورعلی گنجی همبازی ژاوی می شود؟

آی اسپورت- بر اساس آنچه که روزنامه الرایه قطر خبر داده باشگاه السد قطر در نیم فصل مسابقات لیگ ستارگان قطر به دنیال تقویت خط دفاعی خود است و از همین رو خواستار جذب مرتضی پورعلی گنجی شده است که با اتمام قراردادش با تیم تیانجین تدای چین، حالا بازیکن آزاد به شمار می رود. این روزنامه نوشت: پیوستن مرتضی پورعلی گنجی به تیم السد در خلال فصل نقل و انتقالات زمستانی صورت می‌گیرد و انتظار می‌رود پورعلی گنجی جای "لی" بازیکن کره‌ای این تیم را بگیرد تا خط دفاعی این تیم قطری مستحکم‌تر و تقویت شود به ویژه با توجه به ا‌ینکه این بازیکن ایرانی علاوه بر سن کم، از توانمندی‌های بالایی برخوردار است. مرتضی پورعلی گنجی در اولین بازی تیم ملی ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۵ (که در استرالیا برگزار شد) شرکت کرد و پس از عملکرد خوب در دومین بازی ایران مقابل تیم ملی قطر، در ترکیب بهترین تیم آسیایی مرحله دوم جای گرفت.
در همین زمینه مدیربرنامه این بازیکن هم اعلام کرده است که پیشنهاد السد به این بازیکن مطرح شده است اما با توجه به داشتن چند پیشنهاد دیگر، وی نهایتا ظرف ۱۰ روز آینده تصمیم خود را در خصوص این مهم می گیرد.  پورعلی گنجی در صورت پیوستن به السد قطر، همبازی ژاوی می شود.
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-29 15:34:41
نظر دهید

۲ نظر
امیر‍
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۲۱
اگه قرار تو آسیا باشه باید بره تیم هایی که تو لیگ قهرمانان هستن تا بتونه خودش رو نشون بده ... کسی نه لیگ ایران رو نگاه می کنه نه لیگ قطر نه چین
mami
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۴۹
اه اه اه بازم برن لیگ های عربی فوتبالشون خراب بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر