فهرست
پیگرینی: شرایط یکسانی با منچستر یونایتد داریم
پیگرینی: شرایط یکسانی با منچستر یونایتد داریم

پیگرینی: شرایط یکسانی با منچستر یونایتد داریم

آی اسپورت- شاگردان پیگرینی 12 امتیاز بالاتر از منچستر یونایتد کسب کرده اند و برد در مسابقه ی پیش رو به کسب دومین نایب قهرمانی این تیم در طول سه سال گذشته کمک می کند. پیگرینی درمورد این مسابقه به اسکای اسپورتس گفته است:«فکر نمی کنم در هیچکدام از بازی هایمان ما شانس بیشتری برای برد داشته باشیم. ما در شرایط خوبی قرار داریم اما آن ها تیمی بزرگ هستند که در برابر تماشاگران خودی به میدان می روند.»

«ما اعتقاد داریم باید در تمام بازی ها برنده باشیم و من تاکید می کنم اینکه منچستر یونایتد فصل بدی را پشت سر گذاشته است دلیل نمی شود ما بتوانیم به سادگی آن ها را شکست دهیم.»

«ما باید به آن جا برویم و خیلی خوب بازی کنیم.»

منچستر سیتی با شش امتیاز کم تر از چلسی و البته سه بازی بیشتر در جایگاه سوم لیگ برتر قرار دارد و پیگرینی انتظار دارد در بازی این تیم با منچستر یونایتد وینسنت کمپانی به قلب دفاع تیمش باز گردد.

منچستر یونایتد نیز پس از دوبرد خوبی که برابر وست هم و المپیاکو داشت با روحیه ای خوب به مصاف منچستر یوناید خواهد رفت.

پیگرینی در مورد بازی نچندان خوب شاگردانش برابر بارسلونا و ویگان در هفته های گذشته گفت:«همه ی ما می خواهیم در تمام رقابت ها به میدان برویم و حقیقت این است که اگر در یکی از رقابت ها حذف شوید باید به دنبال یک نکته ی مثبت دیگر باشید. به همین دلیل حالا ما روی لیگ برتر تمرکز کرده ایم.»

«ما هیچ مشکلی در این راه نداریم. ما باید از نظر روانی و فیزیکی آماده باشیم.»

«من می دانم که ما می توانیم بازی به بازی برنده شویم ما فقط باید در بازی با یونایتد پیروز شویم و پس از آن در برابر آرسنال به میدان برویم.»

 

     
آی اسپورت
2014-03-24 21:30:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر