فهرست
دردسر جدید کرار: اعلام جرم قضایی علیه استقلال
دردسر جدید کرار: اعلام جرم قضایی علیه استقلال

دردسر جدید کرار: اعلام جرم قضایی علیه استقلال

آی اسپورت - شکستن قفل منزل کرار، تخلیه اموال او و دادن منزل به پرو پییچ، حسابی کرار را عصبانی کرده است. افشارزاده مدیرعامل استقلال می‌گوید اجاره نامه به نام خودش بوده و حق داشته این کار را انجام دهد، اما با توجه به اینکه منزل در اختیار کرار در اختیار داشته و استقلالی‌ها بدون اعلام دعوای حقوقی دست به این کار زدند ممکن است به دردسر جدی بیفتند.
کرار در ایران، وکیلی استخدام کرده تا از استقلال به جرم شکستن قفل، ورود به منزل و برداشتن وسایلش شکایت کند. شکایتی که این بار جنبه غیرورزشی خواهد داشت و مشکلات زیادی برای استقلال ایجاد خواهد کرد. توفیق امیری وکیل کرار، امیدوار است استقلالی‌ها بتوانند رضایت کرار را جلب کنند تا این پرونده بیش از این پیچیده نشود: «قانون این اجازه را نمی‌دهد که آنها قفل منزل را بشکنند. قانون می‌گوید اگر قرار است چنین کاری صورت بگیرد باید طرح دعوا انجام شود و این کار با دستور قضایی صورت بگیرد. اگر در این زمینه دستور قضایی وجود داشت هیچ مشکلی نبود، ولی استقلالی‌ها بدون دستور قضایی قفل را شکستند. تا شنبه منتظر می‌مانیم تا استقلال با کرار سازش کند و رضایت او را جلب کند. اگر این کار صورت نگیرد طرح شکایت می‌کنیم و من هم به‌عنوان وکیل کرار موظف هستم که کارم را انجام دهم.استقلالی‌ها باید از کرار دلجویی کنند تا او تصمیمی برای شکایت نداشته باشد.»
بعد از دردسرهای مختلفی که کرار این فصل برای استقلال ایجاد کرد، حالا آن‌ها برای فرار از شکایت حقوقی او باید از این بازیکن پرحاشیه دلجویی هم بکنند!کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-29 18:13:43
نظر دهید
۳ نظر
-
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
مکتب اس دق لال
جیم
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۳۴
حق صد درصد با کرار ه، تعرض به خونه اش شده است. بد نیست نویسندگان ورزشی هم در مورد مسائل جدی مثل اتفاق اخیر، عینک تعصب وطنی رو بزارن کنار، درست حسابی نقد کنن کار اشتباه مدیریت استقلال رو. چیزی که از فحوای متن بالا برکیاد اینه که انگار تقصیره کرار بوده که بی اجازه ریخته اند تو خونه اش قضایای قبلش بماند که به یارو میگفتند حاشیه سازی چون طبق قرارداد طلب پول و تعهدات قول داده شده رو میکرد. کمی عمیق تر و ریشه تی تر بنویسید و سعی کنید بجای ترویج رفتار گوسفند مئابانه، از رفتار پیگیر برای احقاق حق طرفداری کنید بدون توجه به ملیت و قوم و قبیله ی طرف.
-
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۳۶
از اس دق لال هیچی بعید نیست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر