فهرست
دلیل 8 نشان  دادن رضاییان بعد از گلش چه بود؟
دلیل 8 نشان دادن رضاییان بعد از گلش چه بود؟

دلیل 8 نشان دادن رضاییان بعد از گلش چه بود؟

آی اسپورت- رامین رضاییان در بازی مقابل پدیده بعد از گلزنی بدون هیچ دلیل و بهانه‌ای شماره 8 را نشان داد و بعد از بازی هم گلش را به علی کریمی تقدیم کرد. اما بهانه رامین چه بود و چرا باید بدون علت خاصی، ناگهان به یاد علی کریمی بیافتاد؟ رضائیان دیگر در این مورد توضیحات اضافه ای را نداد اما دلیل این تشکر،کمک کریمی برای دعوت رضاییان به تیم ملی بوده است. زمانی که کی روش از علی کریمی به عنوان یکی از دستیاران ایرانی اش دعوت به همکاری کرد، کریمی وظیفه داشت بازی چند تیم خاص را زیر نظر داشته باشد و بازیکنانی که از منظر او قابلیت حضور در تیم ملی را دارند به سرمربی پرتغالی تیم معرفی کند.
راه آهن یکی از آن تیم ها بود و بازی رضائیان موجب شد علی کریمی نام او را یادداشت کند. قبل از اعلام لیست ملی پوشان ، پیش آغاز جام ملت های اسیا که سال قبل در استرالیا برگزار شد، کریمی از راه آهن نام رامین را نوشت و به کی روش گفت این بازیکن می تواند همان کارایی پولادی را در سمت راست زمین داشته باشد. پس از معرفی رضائیان ، کی روش در بین فیلم های ضبط شده بازی های راه آهن، مجددا عملکرد این مدافع را ارزیابی کرد و در نهایت به کریمی اعلام کرد، انتخابت را تحسین می کند.
اینچنین بود که رامین رضائیان قبل از پیوستن به پرسپولیس در لیست کی‌روش جا گرفت و از آن روز به بعد به صورت متوالی نامش در لیست دعوتی ها دیده می شود. البته کریمی قبل از شروع فصل هم به مسئولان پرسپولیس اعلام کرد با خرید رامین می توانند سمت راست تیم خود را بیمه کنند.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-29 21:03:23
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۱۲
ام الفساد گفته؟
-
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
حالا یکی مثل مایلی میاد میگه من استعداد یابم
گتاب سیتی
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۲۹
دم کریمی گرم با اینکه خودش کلی حاشیه داره ولی کلا خوب فوتبال رو میفهمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر