فهرست

رضاییان: به بختیار باید درس عبرت داد

آی‌اسپورت- رضاییان مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد احتمال جذب بازیکن سرباز تراکتور توسط این باشگاه به کاپ گفت: «پروسه انتقال یک بازیکن از سپاه به نیروی دریایی آسان نیست و زمان می‌برد. با این وجود ما درخواست‌مان را در این باره به ستاد مشترک نیروهای مسلح ارسال می‌کنیم. من بختیار رحمانی را از 13، 14 سالگی در فولاد می‌شناسم. او بچه خوبی است و فکرمی‌کنم خودش هم الان به اشتباهش پی برده است. تصورم بر این است که او به تراکتورسازی برمی‌گردد و بازی‌اش را می‌کند اما اگر بشود که او را به ملوان بیاوریم، خیلی خوب است. پس در این خصوص اقدام می‌کنیم. مسئولان تراکتورسازی هم بزرگی کنند و از اشتباه بختیار بگذرند. او بازیکن خوبی است و نباید کاری کنیم که فوتبالش تباه شود. از نظر حرفه‌ای تاکید می‌کنم که کار بختیار اشتباه بوده ولی باید بخشید تا به یک فوتبالیست درس عبرت داد».


کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2015-12-29 23:20:01
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۲۸
بره پادگان پا بکوبه
امیر تبریز اوغلی
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۲۵
حق نداره بیاد تراختور و تبریز. بره هر تیمی دیگه ای که میخواد.. تراختور بودن لیاقت میخاد
-
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۰۴:۰۶
بمب نقل و انتقالات ترکید بختیار رحمانی به پادگان پیوست الانم داره دستشوییها رو میشوره خخخ
جیم
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۰۶:۱۳
گهی به نعل و گهی به میخ زدن همینه.

یارو رسما جرم مرتکب شده، مدرک دولتی جعل و استفاده کرده، رشوه داده، و هر جای دنیا مه هیچ حتی اگه شهروند معمولی هم بود، جاش توی زندان بود. بعد رسانه، افکار عمومی و مدیران ابله بجای تقاضای تادیب، نوعی حمایت میکنند که ببخشیدشون، چرا؟ چون لگد به توپ میزنن. مدیر باشگاه فک میکنه این شازده قراره چه گلی به سرش بزنه و فضا انقدر غیر حرفه ای و سطحی ست که حتی فردوسی پور، نماد پیشرو بودن بین خبر نگاران رسانه، بارها و بارها طلل پیدا کردن راه برای بخشش این گوگولی ها شده. بیا این هم از الان، یه بار بخشیده شده، این هم کاراهای الان شه، بجای درس گرفتن و اینکه سرش رو بندازه پائین عین ادم لااقل یه ذره غیرت نشون بده، از حالا بفکر رقم قرارداد سال بعد ه. مدیران ضعیف هم فقط بفکر این هفته و هفته ی اینده. ایشالا مسئولان نظام وظیفه عین هر کش دیگه بفرستنش پادگان، حتی برا همین شش ماه.

از طرف دیکه، یکی مثل کرار مثل هر ادم حرفه ای دیگه، تقاضا داره طرف قرارداد به تعهدات و قول های داده شده پایبند باشه، فضای بر عکس درست میشه.

این واقعا درد بزرک مملکته، که خیر سرمون چهار تا خبرنگار ورزشی درست حسابی تداریم چهار تا مقاله علیه اولی و له دومی بنویسند.
Ravii
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
نمی خواد شما هم زود کاسه گ... دست بگیرین و به خاطره منافعتون حرف از بخشش و این حرفها راه بندازین.. یه کم بزرگتر فکر کنین.. البته که در اون حدی نیستین که با خواستنه شماها این بازیکنه خائن و گستاخ بخشیده بشه و نظام وظیفه و ساختاره نبروهای مسلح بره زیره سوال و یه جوجه بازیکن به تمسخر بگیرتش و بعد بگه فدای سرم ... این بابا یه بار بخشیده شده و خوب هم بخشیده شده و به جای اینکه به خاطره جعل اسناد اب خنک میل کنه راهیه یکی از بهترین تیمهای کشور شده و با بهترین سرویسهایی که بهش می دادن شده و در مقابل , جوابه این بازیکن خیانت ها و گستاخی ها در مقابله مردم و نظام وظیفه بود مگه کشکه اینطوری سنگ رو سنگ بند نمیشه مگه نظام وظیفه و نیروی مسلحه یه کشور خاله بازیه که هر ننه قمری بگه ببخشین و اونا هم هر دفعه هی ببخشن .. البته بزرگترین بخششی که شامله حاله هر جوانی نمیشه رو یه بار کردن و اینگونه پاسخ داد اقای بختیار رحمانی ... اون جوونهایی که مشموله خدمته سربازبن با چه انگیزه ای با دیدنه راحت طلبی هاو قانون شکنی های امثاله این بازیکن, سختیه خدمت لبه مرز و بالای دکل ودشت و صحرا و.. ... رو به جون بخرن؟؟؟؟؟؟؟ فک کردین خیلی زرنگین اقای مدیره ملوان .؟ و فرصت فرصته خوبیه که شاه ماهیه لیگه برتر رو شکار کنین واونم حتما تیمتونو نجات میده !!!!! اقا بزارین قانون کاره خودشو بکنه نمی خواد هرکس و... دلسوز بازی دربیاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر