فهرست
لسترسیتی ۰ – منچسترسیتی ۰؛ تساوی رضایتبخش بالانشین ها
لسترسیتی ۰ – منچسترسیتی ۰؛ تساوی رضایتبخش بالانشین ها

لسترسیتی ۰ – منچسترسیتی ۰؛ تساوی رضایتبخش بالانشین ها

آی اسپورت – لسترسیتی در زمین خود توانست منچسترسیتی را با تساوی بدون گل متوقف کند تا سال ۲۰۱۵ را بالاتر از تیم مانوئل پیگرینی و شاگردانش در جدول لیگ برتر انگلیس به پایان برساند.
منچسترسیتی در حالی این بازی را آغاز کرد که با سه امتیاز کمتر از لسترسیتی (تیم دوم جدول) در رده چهارم قرار داشت. لستر هم این شانس را داشت که با برنده شدن در این بازی٬‌ساال را با عنوان صدرنشینی به پایان برساند٬ تیمی که در ابتدای سال ۲۰۱۵ و تحت هدایت مربی قبلی خود٬‌نایجل پیرسن در قعر جدول قرار داشت.
در نیمه اول منچسترسیتی بر بازی مسلط بود و رحیم استرلینگ در تمام مدت٬ بازیکنی خطرناک نشان می  داد اما این جیمی واردی گلزن برتر لستر بود که یک موقعیت عالی را برای تیم میزبان در اواخر نیمه اول از دست داد.
سیتی و لستر در نیمه دوم هم نبرد سختی با یکدیگر داشتند اما به نظر می رسید که دو تیم بیش از هر چیزی به گل نخوردن در این بازی فکر می کردند و به همین دلیل از تقسیم امتیازات نیز ناراضی نبودند تا در ادامه فصل و در سال جدید برای قهرمانی در لیگ تلاش کنند.
سیتی از بازگشت دو ستاره خود٬ سرخیو آگوئرو و داوید سیلوا از دوران مصدومیت و فرصتی که آنها برای بازی پیدا کردند خوشحال است. آنها در این بازی ونسان کمپانی مدافع خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند اما برای اولین بار در این فصل توانستند بدون حضور این بازیکن٬‌ دروازه تیم خود را بسته نگه دارند. لستر هم از اینکه هم امتیاز با آرسنال در صدر جدول٬ سال ۲۰۱۵ را به پایان رسانده کاملا راضی است.
۹۴۱۰
     
آی اسپورت
2015-12-30 02:47:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر