فهرست

ناراحتی جدید خاکپور: نظارت کی روش بر تیم امید

آی اسپورت -  اگرچه علی کفاشیان اصرار دارد کارلوس کروش به قطر برود و ناظر بازی های انتخابی المپیک تیم امید باشد ،اما به نظر می رسد خاکپور اصلا موافق این کار نیست.
اولین بار این حبیب کاشانی بود که بعد از مصاحبه تند محمد مایلی کهن علیه کارلوس کروش و حامیان رسانه ای اش ، همان مصاحبه ای که حاجی مایلی در آن کاشانی را گزینه ای مناسب برای ریاست فدراسیون فوتبال معرفی کرده بود ، از این گفت که کفاشیان در تماسی به او ضمن گلایه از حرف های مایلی کهن علیه همه ، گفته است کارلوس کروش به قطر می رود و بر تیم امید نظارت می کند. مدیر تیم امید همان زمان از این گفت که به خواست کفاشیان در تمام مدت بازی های امید ، کروش در هتل امیدهاست و در کنار تیم. کفاشیان هم بعدا تاکید کرد کارلوس بر کار امیدها نظارت می کند.
این خواسته اما ابتدا با واکنش تند مایلی کهن همراه شد و این بار محمد خاکپور به ایسنا خیلی متین در این باره گفته است:«تا به امروز کسی در این رابطه با من صحبتی نکرده، اما استنباط شخصی من این است که کروش بسیار مربی حر‌فه‌ای است که اصول حر‌فه‌ای را می داند. بعد از یک سال بدون هیچ گونه ارتباط، نشستی و تمایلی اگر بخواهند نظری بدهند فکر نمی‌کنم که از نظر حر‌فه‌ای درست باشد. قطعا خود کروش این مساله را بهتر از من می داند و هیچ جای دنیا نیز چنین مساله‌ای وجود دارد. به‌ هر‌ حال در یک سال‌ اخیر بارها تکرار کرده‌ام هر کسی می‌تواند به من مشورت دهد تا ما پیشرفت کنیم با کمال میل می‌پذیرم. هر کسی نیز به من مشورت داد شنیدم، خواندم و آن‌هایی که منطقی بود و می‌توانست به ما کمک کند به آن عمل کردم. مشورت‌هایی که در آنها حب و بغض بود شنیدم و از این مساله انگیزه گرفتم. دیگر فکر نمی‌کنم در چند روز باقی‌ مانده و یا حین مسابقات نظری بتواند به ما کمک کند. ما تقریبا تا به امروز درس‌هایمان را خوانده‌ایم و در برهه کنونی وقت امتحان دادن است. فکر نمی‌کنم این مساله در اصول حر‌فه‌ای که کروش کاملا به آن واقف است جایگاهی داشته باشد.»

منبع: خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2015-12-30 08:09:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر