فهرست
پیش بازی منچستر یونایتد – منچستر سیتی: روز سرنوشت
پیش بازی منچستر یونایتد – منچستر سیتی: روز سرنوشت

پیش بازی منچستر یونایتد – منچستر سیتی: روز سرنوشت

آی اسپورت- منچستر یونایتد و منچستر سیتی باید در رقابت های هفته ی سی و دوم لیگ برتر در ورزشگاه اولد ترافورد به مصاف یکدیگر بروند. منچستر یونایتد پس از عدم نتیجه گیری مناسب در بازی های این فصل در دوبازی اخیر خوب ظاهر شده اند و می توانند به پایان خوب رقابت های لیگ برتر امیدوار باشند. آن ها با 5 امتیاز اختلاف و یک بازی کم تر نسبت به تاتنهام رده پنجمی در جایگاه هفتم قراردارند ودر صورت ادامه ی این روند موفقیت آمیز می توانند به صعود به لیگ اروپا یا حتی لیگ قهرمانان امیدوار باشند.


از سوی دیگر اما شاگردان پیگرینی با نمایش های خوبی که در این فصل انجام داده اند می توانند خود را شانس اول قهرمانی در رقابت های این فصل بدانند. آن ها با سه بازی کم تر از چلسی در فاصله ی 6 امتیازی آبی های لندنی قرار دارند و در صورت برد در بازی های آینده می توانند به قهرمانی در رقابت های لیگ برتر انگلیس امیدوار باشند.

دوتیم در این بازی گلزنان اصلی خود را در اختیار ندارند. پیگرینی باید بدون آگرو که در تمرینات از ناحیه ی همسترینگ مصدوم شده تیمش را ارنج کند و مویس نیز فن پرسی را در اختیار ندارد.

پیگرینی درباره ی غیبت مهاجم تیمش گفته است:«فکر می کنم تیم ما به یک مهاجم وابسته نیست. هفته ی پیش ما مشکلاتی در باره ی آگرو و یووتیچ داشتیم اما حالا یووتیچ بازگشته و آکرو نیز هفته ی بعد اماده خواهدبود. اگر مهاجمان گل نزنند بازیکنان دیگر تیم از عهده ی این وظیفه برمی آیند.»

 سرمربی توسط یایاتوره هم حمایت می شود بازیکنی که در این فصل 16 گل به ثمر رسانده و در دیدار مقابل فولام هتریک کرد.

مویس می تواند با حضور ریو فردیناند به خط دفاعی خود قدرت بیشتری دهد او در دیدار مقابل وست هام مجبور بود از مایکل کریک در قلب دفاعی استفاده کند. یونایتد در این دیدار هم نمی توانند از نمانیا ویدیچ بدلیل محرومیت استفاده کنند.

در انتها نیز به نظر مویس بار دیگر از خوان ماتا در پشت وین رونی استفاده خواهد کرد جای خالی فن پرسی نیز کاملا مشهود است.

من سیتی با بازگشت کاپیتان خود کمپانی قدرت بیشتری در خط دفاع خواهد داشت آن ها بدنبال چهارمین کلین شیت متوالی در لیگ برتر و سومین برتری متوالی در اولدترافورد خواهند بود. 

 

     
آی اسپورت
2014-03-25 13:26:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر