فهرست
به خاطر بدقولی هدایتی؛ برانکو ممنوع‌الخروج می‌شود
به خاطر بدقولی هدایتی؛ برانکو ممنوع‌الخروج می‌شود

به خاطر بدقولی هدایتی؛ برانکو ممنوع‌الخروج می‌شود

آی اسپورت- برانکو که روزگاری به خاطر ندادن مالیاتش در دوران حضورش در تیم ملی نمی‌توانست به پیشنهادهایی که از ایران داشت، پاسخ مثبت بدهد بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس تعهد کرد که مالیاتش را پرداخت خواهد کرد، سرمربی این تیم شد. در آن زمان اعلام شد با بخشیده‌شدن دوسوم از جریمه مالیاتی برانکو، حسین هدایتی مابقی بدهی مالیاتی این مربی را پرداخت خواهد کرد تا قرار عدم منع حضور این مربی کروات در کشورمان صادر شود اما گویا برانکو هنوز مشکل مالیاتی دارد و ممکن است که به زودی ممنوع‌الخروج شود.
علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس که دوشنبه برای حل این مشکل به همراه برانکو به اداره مالیات رفته است با تایید این خبر می‌گوید: «همراه برانکو به اداره مالیات رفته بودیم. جلسه‌ای که امروز با برانکو داشتم برای حل مشکل مالیاتی سرمربی تیم‌مان بود. متاسفانه مالیات باقی‌مانده برانکو از زمان حضور نژادفلاح هنوز تسویه نشده و درصدد رفع این مشکل هستیم. جلسه‌ای هم با نماینده اداره مالیات داشتیم.»
گویا قرار است این مبلغ پرداخت‌شده به اداره مالیات از پیش‌پرداخت برانکو ایوانکوویچ کم شود. کاشانی رئیس ‌هیات‌مدیره پرسپولیس با تایید این خبر هم گفته است که مشکل خاصی نیست و این موضوع حل می‌شود.ظاهرا بدقولی‌های هدایتی تنها مربوط به این موضوع نیست و او که وعده داد بود هزینه بلیت پرسپولیس به جام باشگاه‌های آسیا در قطر و بلیت بازی‌های پرسپولیس را در این مسابقات در ورزشگاه آزادی متقبل شود، پولی بابت این مسائل پرداخت نکرده است.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-30 15:03:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر