فهرست
میلاد محمدی: قراردادم با گروژنی در مراحل نهایی است/ راه‌آهن اجازه بدهد می‌روم روسیه
میلاد محمدی: قراردادم با گروژنی در مراحل نهایی است/ راه‌آهن اجازه بدهد می‌روم روسیه

میلاد محمدی: قراردادم با گروژنی در مراحل نهایی است/ راه‌آهن اجازه بدهد می‌روم روسیه

آی اسپورت- میلاد محمدی در دو فصل اخیر خیلی زود خود را به عنوان پدیده معرفی کرد. مدافع راه‌آهن که توسط کی‌روش به تیم ملی هم دعوت شد، در حال حاضر با پیشنهاد باشگاه ترک گروژنی روسیه مواجه شده است. میلاد محمدی درباره شرایط خود و پیشنهاد این باشگاه روسی با همشهری ورزشی گفتگو کرده است.
 

از شرایط تیم چه خبر؟
خدا را شکر در حال حاضر شرایط بسیار خوبی داریم و خود را آماده می‌کنیم تا در دیدار برابر سایپا با قدرت حاضر شویم و با 3 امتیاز به استقبال تعطیلات لیگ برویم.
 

مسابقات مقدماتی المپیک هم کم‌کم آغاز می‌شود.
ما در این مدت تمرینات بسیار خوبی را برگزار کردیم و اردوهای خوبی را هم پشت سر گذاشتیم. البته خیلی از بازیکنان تیم ملی امید، تجربه حضور در تیم ملی بزرگسالان را هم دارند و با کوله‌باری از تجربه در تیم ملی امید حاضر خواهند شد.
 

این تیم می‌تواند به المپیک صعود کند؟
ما در این مدت خیلی زحمت کشیدیم و کادر فنی هم هیچ‌چیز برای ما کم نگذاشت. همانطور که دیدید در بازی دوستانه برابر استرالیا هم خوب بازی کردیم. دلم روشن است که می‌توانیم به المپیک صعود کنیم.
 

گویا از یک تیم روسی هم پیشنهاد جدی داری.
بله، از تیم ترک گروژنی که در حال حاضر با 28امتیاز در رده هفتم لیگ برتر روسیه قرار دارد پیشنهاد دارم و فکر می‌کنم کارهای قراردادم در مراحل پایانی است. البته من هنوز بازیکن راه‌آهن هستم و 4سال دیگر با این تیم قرارداد دارم؛ این باشگاه راه‌آهن است که تصمیم می‌گیرد من از این تیم جدا شوم یا خیر. هنوز مسئولان این تیم روسی نتوانسته‌اند رضایت باشگاه راه‌آهن را جلب کنند.
 

خودت دوست داری لژیونر شوی؟
هر بازیکنی دوست دارد پیشرفت کند و تجربه حضور در اروپا را داشته باشد. من هم دوست دارم برای تجربه‌اندوزی به اروپا بروم.9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-30 15:12:58
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۱۳
اینکه قرار بود بیاد پرسپولیییس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر