فهرست
اینفوگراف: بهترین زوج‌هایِ هجومی لیگِ برتر
اینفوگراف: بهترین زوج‌هایِ هجومی لیگِ برتر

اینفوگراف: بهترین زوج‌هایِ هجومی لیگِ برتر

آی‌اسپورت – درخششِ اوزیل و رویِ فرم آمدنِ ژیرو باعث شده تا ترکیبِ این دو بازیکنِ آرسنال بهترین ترکیبِ گل و پاسِ گل را بسازد. اما کنارِ این ترکیب که 6 گل تا اینجایِ فصل برایِ آرسنال ساخته، زوجِ جرارد دلوفو و راملو لوکاکو قرار دارند که در واقع سورپریزِ بزرگِ لیگِ برتر بودند. لوکاکو این فصل به بهترین فرمِ خودش رسیده و حالا با 15 گل کنارِ جیمی واردی در صدرِ جدولِ گلزنانِ قرار گرفته. دلوفو هم بعد از بازگشت از بارسلونا حالا دیگر یکی از ستاره‌هایِ جوانِ لیگِ برتر به حساب می‌آید.
بعد از این دو زوج، سورپریزهایِ دیگرِ لیگِ برتر هستند. این روزها درباره‌یِ محرز و واردی و کانته‌یِ لستر زیاد حرف می‌زنیم، اما ستاره‌یِ خاموشی که کمتر بهش توجه می‌شود مارک آلبرایتون است. وینگرِ سابقِ استون ویلا که در سیستمِ رانیری بدل به مهره‌ای کلیدی در بعدِ دفاعی و هجومی شده، در نیم فصلِ اول 5 پاسِ گل به محرز داده است. کنارِ این زوج هم البته تروی دینی و اودیون ایگالو قرار دارند. ایگالو فقط یک گل در نیم فصلِ اول از لوکاکو و واردی کمتر زده و 5 تا از 14 گلی که زده را دینی برایش فراهم کرده است.
در فصلی که واقعا نمی‌توان نتیجه‌یِ نهایی‌اش را پیش‌بینی کرد، رشد و ظهورِ این بازیکنانِ نه چندان نامدار، جذابیت‌هایِ لیگِ برتر را چند برابر می‌کند.
 
 
     
آی اسپورت
2015-12-30 15:28:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر