فهرست
بررسی بیانیه عجیب نفت: پیام انتظارات را برآورده نکرد؟
بررسی بیانیه عجیب نفت: پیام انتظارات را برآورده نکرد؟

بررسی بیانیه عجیب نفت: پیام انتظارات را برآورده نکرد؟

آی اسپورت - ستاره پرسپولیس در لیگ سیزدهم، بعد از یک فصل پرحاشیه در این باشگاه برای احیای فوتبالش به نفت رفت اما بعد از یک نیم فصل، در لیست فروش باشگاه قرار گرفته است. صادقیان که از مشکلات مالی نفت ناراضی است، در پستی اینستاگرامی حرف از جدایی زد و بلافاصله باشگاه اعلام کرد او را بخاطر «برآورده نکردن انتظارات» و وجود «بازیکنان جوان و باانگیزه در پست او» در لیست فروش گذاشته است.
به نظر می‌رسد بیانیه تند نفت، یک موضع عجولانه نسبت به پست اینستاگرامی صادقیان بوده است. صادقیان این فصل هفته اول روی نیمکت نشست، از هفته دوم به عنوان بازیکن تعویضی به ترکیب تیم اضافه شد و از هفته چهارم به ترکیب اصلی رسید. پس از آن هم تا هفته سیزدهم و مصدومیت جزو بازیکنان ثابت و کلیدی تیم منصوریان بود. نفتی‌ها در بیانیه‌شان، عملا تصمیمات سرمربی تیم و اعتقاد او به بازی صادقیان را هم زیر سوال برده‌اند.
از لحاظ عملکرد فنی هم صادقیان در بازی‌هایی که برای نفت به میدان رفته، میانگین امتیازات فوق العاده 2.63 را از تیم آنالیز برنامه نود گرفته است. صادقیان با این میانگین امتیازات، بالاتر از وحید امیری بهترین بازیکن نفت بوده و در بین تمام بازیکنان فعلی لیگ برتر، فقط فرناندو خسوس و مهدی طارمی میانگین امتیازات بهتری از او داشته‌اند! یعنی کمیته نقل و انتقالات نفت، سومین بازیکن برتر لیگ را بخاطر «برآورده نکردن انتظارات» در لیست مازاد گذاشته است.
شاید در روزهای آینده با یک آشتی کنان و جلسه دست جمعی، مشکل بین صادقیان و نفت حل شود و این باشگاه بهترین بازیکن این فصلش را از دست ندهد، اما این بیانیه عجیب، ضربه بزرگی به وجهه نفت به عنوان یکی از معدود باشگاه‌های نسبتا حرفه‌ای ایران زد. باشگاهی که بخاطر یک پست اینستاگرامی، علیه بازیکن و کادرفنی تیمش بیانیه می‌دهد!کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-30 15:47:10
نظر دهید
۱ نظر
برزو روسونری
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۲۵
پیام صادقیان ازون بازیکنان نیک روزگاره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر