فهرست

برانکو: بازیکنی جذب نمی‌کنیم

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: «فردا یک دربی پیش رو داریم و دو تیم که بازی‌شان شبیه هم است به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان تا به امروز بازی‌های سطح بالایی را به نمایش گذاشته‌اند».


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه نبود سوشا مکانی می‌تواند به پرسپولیس ضربه بزند، گفت: «سوشا دروازه‌بان اول تیم ماست و من قبلاً به این موضوع تأکید کرده‌ام. این بدان معناست که سوشا بهتر از صادقی است و این موضوع را نمی‌شود پنهان کرد، اما تأکید می‌کنم اعتماد کامل به ایمان صادقی دارم و قبلاً هم گفته‌ام صادقی پنج روز قبل از آغاز فصل به پرسپولیس آمد و در شرایط بدنی خوبی به سر نمی‌بُرد. او در آن شرایط مقابل استقلال خوزستان به میدان رفت، اما شرایط فعلی این بازیکن با آن مقطع خیلی فرق می‌کند. هم‌اکنون صادقی از هر نظر مورد اعتماد کادرفنی است».


برانکو در مورد لیستش برای خرید بایکن جدید گفت: «ما لیستی را به باشگاه نداد‌ه‌ایم و با همین بازیکنان فعلا ادامه می‌دهیم و همین کادر می‌تواند ما را به اهداف‌مان برساند؛ البته طبیعی است که بازیکنانی بهتر از بازیکنان ما در تیم‌های دیگر باشند که می‌توانند به ما کمک کنند اما آنها با باشگاه‌های خود قراردادهای محکمی دارند».

در مورد جذب ادینیو هم سرمربی پرسپولیس گفت: «با تمام احترامی که برای ادینیو قائلم نه صحبتی برای جذب او کرده‌ایم و نه به جذب او فکر می‌کنیم».

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که وضعیت مهدی طارمی و تعریف و تمجیدهایی که از او می‌شود و همچنین ادعایی که این بازیکن مبنی بر شکستن رکورد دایی دارد، برای برانکو نگران‌کننده نیست، گفت: «طارمی دو سال است که به لیگ برتر راه پیدا کرده و در همین مدت توانسته درخشش قابل توجهی داشته باشد. او بهترین گلزن فعلی لیگ است. طارمی اگر پنالتی‌هایش را گل می‌کرد به اندازه رکورد فصل پیش ادینیو رسیده بود. خود طارمی هدف بلندپروازی دارد و دنبال ثبت رکورد است، این یعنی اینکه او انگیزه درخشانی برای ادامه فوتبال دارد. من به خاطر این انگیزه بالا می‌توانم به مهدی درود بفرستم و او را تحسین کنم. طارمی مسلماً خودش فهمیده برای آقای گل شدن باید تلاشش را بیشتر کند. به خاطر رسیدن به این تفکر من می‌خواهم به او تبریک بگویم.اما در مورد فشارهایی که روی طارمی از سوی رسانه و دیگر جاها هست، باید بگویم بازیکن پرسپولیس همیشه باید کیفیت بالایی داشته باشد و طبیعی است وقتی بازیکن باکیفیتی در پرسپولیس بازی می‌کند قاعدتاً از سوی رسانه‌ها، باشگاه و کارفنی فشارهایی وارد شود و وقتی توانست این فشارها را تحمل کند آن وقت می‌تواند بازیکن پرسپولیس باشد».

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-30 16:03:16
نظر دهید

۱ نظر
Narges Maddah
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۴۰
امیدوارم آقای برانکو در مورد دروازه بان تجدید نظر کنند چون پرسپولیس به یک دروازه بان که بتونه تیم رو مدیریت کنه نیاز داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر