فهرست

ویسی: هر سه امتیار را از پرسپولیس می‌گیریم

آی‌اسپورت- عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: «هر دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس روند خوبی را در لیگ در پیش گرفته‌اند و مسلماً برای سه امتیاز می‌جنگند. پرسپولیسی‌ها نتیجه بازی رفت را واگذار کردند و برای بازی فردا انگیزه زیادی دارند، اما ما هم می‌خواهیم دست پر آزادی را ترک کنیم و در این بازی به پیروزی برسیم».


ویسی در خصوص اینکه گفته می‌شود مشکلات مالی در ادامه فصل باعث خواهد شد تیم استقلال خوزستان دچار مشکل شود، گفت: «من 3 سال در باشگاه استقلال خوزستان هستم و در این مدت مشکل مالی نداشتیم.مدیرعامل و مسئولان باشگاه زحمات زیادی می‌کشند و تاکنون نیز 50 درصد پول بازیکنان را پرداخت کرده‌اند. این را هم بگویم بازیکنان ما آنقدر با شرافت هستند که اگر 3 ماه حقوق نگیرند پلک به هم نمی‌زنند».


سرمربی استقلال خوزستان در واکنش به اظهارات برانکو مبنی بر اینکه پرسپولیس و استقلال خوزستان در یک سطح هستند، گفت: «برانکو مربی بزرگی است و هر حرفی که او در مورد تیمم بزند خوشحالم می‌کند. اگر او نقاط ضعف تیمم را بگوید آنها را برطرف خواهم کرد و اگر نقاط قوت تیمم را بگوید سعی خواهم کرد آنها را بیشتر تقویت کنم».

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-30 16:12:12
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۳۲
اآقای برانکو استقلال خوزستان سطحش خیلی بالاتر از پیروزیه...اینو تو بازی با لنگیا بهتون ثابت میکنیم...حالا ببینید
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۳۲
اآقای برانکو استقلال خوزستان سطحش خیلی بالاتر از پیروزیه...اینو تو بازی با لنگیا بهتون ثابت میکنیم...حالا ببینید
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۰۹:۱۱
بازی رفت داور نیمه اول بازیکن استقلال که جفت پا رفت تو سینه بازیکن پریپولیس را اخراج نکرد و هادی نورروزی خیلی سختگیرانه اخراح کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر