فهرست
حنیف: بازی ملوان در پیش بود به من استراحت دادند/ بلدم چه کار کنم که حاشیه‌ساز نشود
حنیف: بازی ملوان در پیش بود به من استراحت دادند/ بلدم چه کار کنم که حاشیه‌ساز نشود

حنیف: بازی ملوان در پیش بود به من استراحت دادند/ بلدم چه کار کنم که حاشیه‌ساز نشود

آی اسپورت- می‌گفتند حنیف عمران‌زاده در اردوی آبی‌پوشان به دلیل هم‌اتاقی‌شدن با محسن کریمی جوان و نخوردن میوه ناراحت بوده و اردوی استقلالی‌ها را برهم زده است؛ و حالا مدافع باسابقه استقلال در گفتگو با همشهری ورزشی درباره این موضوع توضیح می‌دهد.می‌شود اصل ماجرا را از زبان خودت بشنویم؟
من اگر اردوی استقلال را برهم می‌زدم، الان جزو 18نفر رو نیمکت بودم؟! یا حتی بعد از گلزنی‌های تیم خوشحالی می‌کردم؟ یا اینکه مگر من میوه‌نخورده هستم که بخواهم به خاطر میوه دعوا راه بیاندازم؟! کارشناسان خبره فوتبال می‌توانند در این باره نظر بدهند که حنیف‌عمران‌زاده در نیم‌فصل گذشته چقدر برای استقلال زحمت کشیده و آیا عملکردش قابل قبول بوده یا نه. حالا این شایعات چیست که برایم درست می‌کنند، نمی‌دانم!
 

پس اینکه یک دفعه مقابل سیاه‌جامگان نیمکت‌نشین شدی دلیلش چه بود؟
بازی با ملوان پیش‌رو است و پرویزخان(مظلومی) تاکید داشت تیم چند بازیکن مصدوم دارد بهتر است در این مسابقه استراحت ‌کنم؛ دلیل اصلی‌اش هم به خاطر سیاست‌های سازمان لیگ است که بازی‌ها را فشرده برگزار می‌کند و بازیکنان مصدوم می‌شوند؛ در همین راستا پرویزخان به من گفت در دیدار مقابل سیاه‌جامگان روی نیمکت بنشینیم و من هم گفتم چشم.
 

ولی گفته می‌شد با فرزاد مجیدی هم که این ‌روزها در نبود منصور پورحیدری سرپرست تیم است درگیر شدی؟!
من چه دعوایی با فرزاد مجیدی دارم! از خود او هم می‌توانید در این‌باره بپرسید. باید توجه داشته باشید من بعد از 12سال فوتبال حرفه‌ای می‌دانم کاری نکنم که برای تیم حاشیه‌ساز شود. می‌گویند از این ناراحت بودم که با محسن کریمی هم‌اتاق شده‌ام در حالی که شب قبل از بازی با او هم‌اتاق بودم.
 

از نظر فنی بازی با سیاه‌جامگان را چطور دیدی؟
بازی بدی نبود؛ در همان نیمه اول ما می‌توانستیم 4، 5گل به تیم سیاه‌جامگان بزنیم؛ نیمه دوم هم فرصت‌هایی داشتیم اما بازی با همان نتیجه 3بریک به سود ما پایان یافت اما من پشت دروازه بودم و دقیق دیدم گلی که به نام آنها ثبت کردند، از خط عبور نکرده بود.
 

گویا برخلاف اوایل فصل که داوری‌ها علیه پرسپولیس و به نفع شما بود، با آغاز نیم‌فصل دوم داوری‌ها به ضرر شما است؟
خدا کند این‌طور نباشد؛ البته داوران ما اینگونه نیستند که بخواهند تعمدا علیه تیمی قضاوت کنند و اگر هم در صحنه گل سیاه‌جامگان اشتباه کردند، عمدی نبود.
 

تو و مهدی رحمتی دوستان صمیمی‌ای هستید و جالب اینجاست که از ابتدای فصل تاکنون فقط در دیدار مقابل سیاه‌جامگان برای استقلال بازی نکردید؟
این هم از تقدیر بود؛ در روزی که مهدی رحمتی مصدوم بود، من هم روی نیمکت نشستم. امیدوارم مهدی زودتر مصدومیتش برطرف شود البته وحید طالب‌لو هم مقابل سیاه‌جامگان بد بازی نکرد؛ خوب بود؛ ولی مهم‌تر از همه‌چیز سلامتی مهدی رحمتی است که امیدوارم زودتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد.
 

آلودگی هوا باعث شده روز بازی شما و سیاه‌جامگان چندبار تغییر کند از این بابت ناراحت نشدید؟
فوتبال است دیگر؟ یک روز می‌گویند بازی کنید و روز بعد مسابقه لغو می‌شود. قرار بود مسابقه‌مان مقابل سیاه‌جامگان یکشنبه باشد که به سه‌شنبه و بعد دوشنبه موکول شد در حالی که هوای یکشنبه خیلی بهتر از دوشنبه بود؛ بعد از آنکه مسابقه را لغو کردند مگر ما تمرین نکردیم؟! به جای 90دقیقه مسابقه ما 2ساعت تمرین کردیم؛ نکته مهم‌تر اینکه زمین تمرین ما 500متر با زمین اصلی ورزشگاه آزادی فاصله دارد... شاید کنار زمین تمرین ما تهویه هوا گذاشته بودند که ماخوب تمرین کردیم؟! تازه محل تمرین ما در محوطه باز است، در حالی که در ورزشگاه آزادی به دلیل وجود سکوها محوطه بسته است.
 

حرف شما منطقی است...
من تعجب می‌کنم کودک 7ساله با این آلودگی هوا باید به مدرسه برود، من ورزشکار با 2متر قد و 30سال سن نباید 90دقیقه فوتبال بازی کنم؟! اگر به فکر سلامتی بازیکنان هستند که با لغو مسابقه، فوتبالیست‌ها باز هم تمرینات خود را در همین هوای آلوده پیگیری می‌کنند؛ اگر هم به فکر تماشاگران هستند که در کل فقط 5هزار نفر به ورزشگاه می‌آیند که آنها هم به جای قدم‌زدن در خیابان و محل‌شان، می‌آیند و یک گوشه استادیوم می‌نشینند...
 

نیم‌فصل اول برای استقلال چطور بود؟
به نظر من یک نیم‌فصل عالی را پشت سر گذاشتیم.
 

از عملکرد خودت راضی بودی؟
در این زمینه کارشناسان باید نظر بدهند.
 

علیرضا نیکبخت‌واحدی در یک مصاحبه گفته بود، دیدن حنیف عمران‌زاده در لباس دامادی خنده‌دار خواهد بود...
علی نیکبخت‌ عشق منه؛ مثل داداش برایم می‌ماند و خوش‌تیپ‌ترین بازیکن ایران است.
 
 

9411
     
آی اسپورت
2015-12-30 16:45:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر