فهرست
بحث تلگرامی سمندر و کمالوند: برای طرز تفکرتان متاسفم! (تصاویر)
بحث تلگرامی سمندر و کمالوند: برای طرز تفکرتان متاسفم! (تصاویر)

بحث تلگرامی سمندر و کمالوند: برای طرز تفکرتان متاسفم! (تصاویر)

آی اسپورت - واگذاری دو ستاره گسترش فولاد به تراکتورسازی، بیش از هر کسی غلامرضا سمندر مدیرعامل باشگاه را عصبانی کرد. گفته می‌شود این دو انتقال، بدون هماهنگی با سمندر و از طریق یکی از اعضای هیات مدیره انجام شده‌اند. دیشب هم در یک گروه اینستاگرامی، سمندر واکنش تندی به هوادارانی داشت که از کمالوند بخاطر انتقال دو بازیکن گسترش به تراکتورسازی تجلیل می‌کردند. هر چند او و کمالوند، در نهایت گفتند مشکلی با هم ندارند و همه چیز در حد «اختلاف سلیفه» است. شاید در روزهای آینده، خبرهای بزرگی از تبریز در راه باشد.
این مکالمات، در یک گروه عمومی هواداران تراکتورسازی انجام شده‌اند.

کد خبر: 9406
  ۹  
آی اسپورت
2015-12-30 16:57:48
نظر دهید

۹ نظر
علی
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
سمند کاری نکن بری تو لیست سیاه تراختور کبیر
فرطاد
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۲۴
معلومه ساختگی و فیک هستش الکی لطفا جو سازی نکنید.
araz
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۲۸
اقای سمندر چیکارکنه اینهمه هزینه کرده میخواد تیمش نتیجه بگیره . درضمن تراختور و گسترش در یک حد برای مامهم هست همچنین اقای کمالوند اگه تونی و خطیبی هم مربی بودن بازم از این لطف ها میکردین?
Ravii
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۵۳
هوادارای نادان همیشه پاشنه اشیله تراکتور و فوتباله اذربایجان بوده اند و خواهند بود .. اخه هواداره جاهل و نمک نشناس چقدر باید یه مجموعه و یه فرد یا افرادی باید بهت لطف کنند و به معنای واقعی از خود گذشتگی کنند که راضی بشی مگه گسترش تیمه ازربایجان و این دیار نیست مگه وجوده این تیم باعثه ارتقا وکمکی به فوتبالمون نیست ؟مگه نون خور نداره این باشگاه ؟مگه منافعه این تیم ماله یه شهر و یه کشوره دیگست.. ؟چقدر بی منطقی و بیسوادی و جهل.. حالا یارو تهدید میکنه تو لیسته سیاه قرارت میدیم .. اخه یارو قرار بدی چه اتفاقی میوفته برا اون و این تویی که ضرر خواهی کرد ... به نظره بنده من اگه جای مدیرانه گسترش بودم به کسانی که قدره از خودگذشتگی و بخششهایتان را نمی دانستن و دار و ندارت رو هم بهشون میدادی با یه مساله کوچیک همه اجدادتو میارن جلو چشمت اصلا لطف و بخششی نمی کردم که افسوسه قدرنشناسیه این جماعت رو هم بعدش نخورم ...البته , انها به خاطره عرق و تعصب به دیارشان است که این کارهای بزرگ رو انجام میدن و نه به خاطره دو تا هواداره پاپتی و نمک نشناس که اصلا معنی و مفهوم منافع و ضرر و زیانه دیارشون برایشان قابله هضم نیست
کریمی
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۵۱
کاملا حق با اقای سمندر هست، نباید گسترش که فقط به خاطر تبریز پا برجاست رو فدای تراکتوری کنیم که با میل پایتخت نشینها اداره میشه، لطفا هوادارها یکم با فرهنگ والای اذربایحانیشان، دور اندیشانه تر به این موضوع نگاهذکنند. فرقی بین تیم های شهرمان قائل نشویم
I am
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۴۴
ببین عزیزم این قد فازروشن فکری برندار مثلا چه لطفی کرده؟همین آقایی روداده که اونم هنوزمشخص نیست داده یانه ولی بایدیادت بیارم که همینم توپایه های تراکتوربودشایدیادت نیادولی اونم توگسترش چیزی نبود اینجا دوساله زیر اعتبارتراکتورداره دیده میشه اسم درآورده واین یعنی چیزی که ماله خودمونه وفقط سندش دست اونه بزاریه چیزدیگه هم یادت بیارم اولا هیچ بازیکن ومربی لیگ برتری نمی رفت گسترش تااین که تراکتوری ها رفتندوکم کم پای بقیه بازشد بعدشم این چندسال که گسترش درآستانه ی سقوط بوده این هوادارای تراکتوربودندکه رفتندتوبازیهای حساس تشویق کردند ونگهش داشتند واینکه گسترشم کم ازاین کارسودنبرده اگه 5سال تراکتور آقایی روپرورش نمی داد الان گسترش می خواست کی رو الم کنه روسرمون.خودشم گسترش کم ازنام تبریزوتراکتوراستفاده نکرده وحالا حالا هامونده یربه یربشه.درسته روکاغذ به ماقرضی نداره ولی توواقعیت خیلی مدیونه تراکتوره.
علی
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۳
همه میدانیم وقبول داریم که تراختور تیم اول آذربایجان است وکمالوندخیلی عاقلتر از آنست ه تیمش را درمقابل مردم آذربایجان قراردهد!
امروز هواداران تراختورگسترش فولاد راهم از خودمیدانند منتها در درجه دوم واگر میبینیدکه دربازیهای حساس درمن دیزل از هوادارا پرمیشود،شما خیال میکنیدکه آنهاکیستند؟ آنها هواداران تراختورهستندکه از گسترش فولادحمایت میکنند! ضمنا کیانی دلش باتراختوربود وچه بهترکه به این تیم میآمدودرعوض سامان جای اوراگرفت!
طرفداران سمند،بیخودی هیزم کش آتش اختلاف نباشند!
بهنام
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۳۴
بحث تلگرامی تو یه گروه اینستاگرامی؟!!
جالبه
ترک
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۰۳
همش سیا بازیو عوام فریبیه . پارسال قهرمانی رو با فوتبال کثیف از تراکتور همین گسترش گرفت حالا دارن فیلم بازی میکنن . چی فرض کردن ملتو ؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر