فهرست
سرمایه سوزی در استقلال، قسمت Nام/ رمضانی، یعقوب ثانی؟
سرمایه سوزی در استقلال، قسمت Nام/ رمضانی، یعقوب ثانی؟

سرمایه سوزی در استقلال، قسمت Nام/ رمضانی، یعقوب ثانی؟

آی اسپورت- علیرضا رمضانی بازیکنی که فصل پیش و در مسابقات پیش فصل چشم امیر قلعه نویی را گرفت و اولین شاهکار خود را در هفته دوم مقابل استقلال خوزستان نشان داد. جایی که او با تکنیک منحصر به فردش، پایه گذار گل دقیقه 92 سجاد شهباززاده بود.
گذشت. رمضانی با آن هیکل نحیف خودش اینقدر با استعداد نشان می داد که به علیرضا اکبرپور اواخر دهه 70 استقلال تبدیل شده بود و ژنرال در هنگام گره خوردن بازی او را به زمین می فرستاد تا چاره کارش باشداما. اما پاره شدن رباط صلیبی علیرضا، لیگ چهاردهم را برایش خیلی تلخ و زود به اتمام رساند.
در لیگ پانزدهم پرویز مظلومی خواهان ماندن او در استقلال شد ولی اوضاع مانند فصل قبل برای جوان اول استقلال پیش نرفت و بازیکنانی چون محسن کریمی جایش را در ترکیب اصلی گرفتند. گذشت و حالا لیگ به نیمه رسیده و رمضانی از نیمکت نشینی های مداومش عاصی شده و دم از جدایی زده است. اتفاقی که اصلا برای استقلال و استقلالی ها اتفاق خوشایندی نیست.
با دیدن این اتفاق ناخودآگاه فکر همه به سمت جوانانی می رود که در استقلال به فوتبال ایران معرفی شدند اما در کمال بی تفاوتی این تیم را ترک کردند و بعدها با مبالغی هنگفت به باشگاه برگشتند. آخرین مورد، یعقوب کریمی بود. بازیکنی که دست بر قضا در زمان همین پرویز  مظلومی فقط چند دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و به نفت رفت تا آروزهایش را به واقعیت محقق کند. رفت تا نشان دهد استقلال برای فروشش چه اشتباه بزرگی را مرتکب شده است.  در آن جا درخشید و به سپاهان پیوست و بعد، با مبلغی تقریبا میلیاردی دوباره استقلالی شد. خودش را ثابت کرد.
یعقوب اولین نفر نبود. پیش از او بازیکنانی چون خسرو حیدری، آندو تیموریان، فردین عابدینی و .... مشتی از خروار این دست بازیکنان بوده اند که به همچنین سرنوشتی دچار شده اند و احتمالا علیرضا رمضانی هم باید به این سیاهه اضافه شود.
بازیکن فوق العاده با استعدادی که بازی اش به طرز عجیبی همه را به یاد پیام صادقیان می اندازد؛ با این تفاوت که او اصلا اهل حاشیه نیست و دوست دارد هر طور شده در استقلال بماند ولی، جدی اش بگیرند.
شاید کادر فنی استقلال چیزی در مهدی مومنی 30 ساله دیده که در علیرضا رمضانی 22 ساله و استقلالی ندیده است اما  چیزی که عیان است این خواهد بود که این چرخه ادامه خواهد داشت و سرخابی ها به سرمایه سوزی های خود ادامه خواند داد.
یادمان نرفته و یادتان نرود چند روز پیش مجید حسینی هم استقلال را ترک کرد. به مقصد راه آهن. شاید چند سال دیگر همین ها ستاره های فوتبال این مملکت باشند و هزینه آوردشان به خانه اول چند میلیاردی آب بخورد...
در همین حال باشگاه استقلال در قبال ابراز نگرانی هواداران از این موضوع در کانال تلگرام رسمی خود موضعی دراین باره گرفته است که درادامه مشاهده می کنید:
     
آی اسپورت
2015-12-30 19:42:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر