فهرست
پیش بازی: هرتابرلین - بایرن مونیخ؛ جشن قهرمانی در برلین برگزار می شود؟
پیش بازی: هرتابرلین - بایرن مونیخ؛ جشن قهرمانی در برلین برگزار می شود؟

پیش بازی: هرتابرلین - بایرن مونیخ؛ جشن قهرمانی در برلین برگزار می شود؟

آی اسپورت- شاگردان گواردیولا در این فصل با نمایشی فوق العاده تنها چهار امتیاز را در مجموع 26 هفته از دست دادند و صدرنشین مقتدر بوندس لیگا هستند.

بایرن مونیخ می تواند با برتری مقابل هرتابرلین از عنوان قهرمانی فصل گذشته ی خود در هفتهی 27ام دفاع کند و خیال خود در لیگ را کاملا راحت کرده و به بازی های بعدی به عنوان یک دیدار دوستانه بیاندیشد.

بایرن یک بار دیگر نیز در این فصل سلطه ی خود در آلمان را به معرض نمایش گذاشت و با از دست دادن تنها چهار امتیاز، می تواند امشب 24امین عنوان قهرمانی خود در بوندس لیگا را جشن بگیرد.

پس از قهرمانی در فصل 13-2012 با اختلاف 25 امتیازی و کسب عنوان قهرمانی در دی اف بی پوکال آن ها اکنون با هدایت پپ گواردیولا می توانند با 23 امتیاز اختلاف در هفته ی 27ام عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

بایرنی ها می توانستند قهرمانی خود را در هفته ی گذشته مقابل ماینتس جشن بگیرند اما پیروزی 2 بر 0 آن ها همراه شد با برتری دورتموند و شالکه تا جشن قهرمانی یک هفته ی دیگر به تعویق بیافتد و بایرن در برلین آن را برگزار نماید.

گل های بایرن را در هفته ی گذشته باستین شواین اشتایگر و ماریو گوتسه به ثمر رساندند تا تفاضل گل آن ها به 64 برسد که این 34 گل بیشتر از دورتموند است.

ژروم بوآتنگ مدافع ملی پوش بایرن برای پیروزی مقابل هرتا و قهرمانی مصمم است و می گوید:" نکته ی مهم این است که ما توانستیم در مقابل ماینتس پیروز باشیم و گام مهمی برای قهرمانی برداریم."

" این فوق العاده است که می توانیم قهرمانی را در برلین جشن بگیریم جایی که من فوتبال را از آنجا آغاز کردم ما این مسیر را در ماینتس برای خود آماده کردیم."

بایرن مونیخ در این فصل مقاومت ناپذیر نشان داده آن ها در لیگ و در لیگ قهرمانان اروپا بسیار مقتدرانه ظاهر شدند و باید در مرحله یک چهارم به مصاف منچستر یونایتد بروند اما هرتا می تواند با اتکا به درخشش خود در دیدار رفت اعتماد به نفس لازم برای بازی امشب را داشته باشد.

هرتابرلین پس از شکست در دیدار رفت مقابل بایرن مونیخ گام های بزرگی برداشت و خود را به یکی از مدعیان کسب سهمیه اروپا بدل کرد اما شکست های اخیر برلینی ها آن ها را از قرارگیری در رتبه های کسب سهمیه دور کرده است.

آن ها با 5 امتیاز اختلاف نسبت به وولفسبورگ در رتبه ی ششم جدول جای دارند تا امیدوار به کسب سهمیه لیگ اروپا بمانند اما رقابت در رتبه های پایینی با آن ها بسیار نزدیک است.
     
آی اسپورت
2014-03-25 12:50:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر