فهرست
شروین رجبعلی فردی/ ستاره در انتظار درخشش دوباره
شروین رجبعلی فردی/ ستاره در انتظار درخشش دوباره

شروین رجبعلی فردی/ ستاره در انتظار درخشش دوباره

آی اسپورت – مدافع ایرانی الاصل تیم هانزاروستوک آلمان سوژه گزارش جدید سایت فدراسیون فوتبال آلمان درباره چهره های ویژه بوندس لیگای سه است.

به نوشته این سایت، رجبعلی فردی یکی از مستعدترین مدافعان چپ فوتبال آلمان در سالهای گذشته محسوب می شد. او در سالهای 2008 و 2010 صاحب یکی از جایزه های پدیده فوتبال آلمان شد و سابقه بازی در تیم های پایه این کشور را دارد. مربیان شروین در تیم های پایه آلمان و باشگاه هرتابرلین از این مدافع ایرانی به عنوان یک بازیکن مقتدر و زرنگ یاد می کنند.

شروین در سال 2008 تبدیل به جوانترین بازیکن تیم بزرگسالان هرتابرلین شد و در سن 17 سالگی در جام یوفا برای تیمش بازی کرد. شروین تا سال 2010 عضو تیم هرتابرلین بود اما خیلی کم به میدان می رفت و بیشتر برای تیم دوم هرتابرلین بازی می کرد. حتی زمانی که این تیم به بوندس لیگای دو سقوط کرد، شرایط برای مدافع ایرانی تفاوتی پیدا نکرد تا او نهایتا مجبور به ترک این تیم شود. آلمانیا آخن مقصد بعدی شروین بود که او توانست تبدیل به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم شود. شروین در آلمانیا آخن رباط صلیبی پاره کرد و بعد از بازگشت به میادین متوجه شد که هرتابرلین به عنوان باشگاه اصل او دیگر علاقه ای به تمدید قراردادش ندارد البته رجبعلی فردی هیچ انتقادی از مدیران هرتا ندارد. او در سال 2013 راهی هانزاروستوک شد تا به گفته خودش، شروع جدیدی در زندگی حرفه ای اش داشته باشد. او اعتراف می کند که بازی در دسته سوم آلمان جزو رویاهای او نبوده اما می خواهد واقع بین باشد و می داند که در آینده اتفاقات خوبی برایش رخ خواهد داد. شروین طبیعتا دوست دارد در تیم ملی فوتبال آلمان بازی کند اما بعید است که این رویای او محقق شود و فعلا به این فکر می کند که حداقل به جای بازی در بوندس لیگای سه، در بوندس لیگای دو بازی کند. آندرس برگمان سرمربی هانزاروستوک درباره مدافع ایرانی اش می گوید:" شروین بازیکن بسیار خوبی است و آینده خوبی برای او می بینم."

     
آی اسپورت
2014-03-25 12:47:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر