فهرست

بارسلونا ۴ – رئال بتیس ۰ ؛ بارسا صدرنشین سال ۲۰۱۵ لالیگا

آی اسپورت – لیونل مسی در پانصدمین بازی خود با پیراهن بارسا چهارصد و بیست و پنجمین گل خود را به ثمر رساند و به پیروزی ۴-۰ غولهای کاتالان مقابل رئال بتیس در ورزشگاه نوکمپ کمک کرد.
مسی بعد از حدود نیم ساعت از شروع این بازی توانست ششمین گل خود را در این فصل لالیگا روی پاس عالی نیمار به ثمر برساند٬ دویست و نود و دومین گل لالیگایی فوق ستاره آرژانتینی.
بتیس روز بدی را پشت سر گذاشت و نشانه آن هم در دقیقه ۲۷ بازی نمایان شد که آدان دروازه بان این تیم برخوردسختی با مسی داشت که داور آن را به شکلی سختگیرانه پنالتی تشخیص داد. نیمار نتوانست پنالتی را تبدیل به گل کند اما در برگشت این توپ روی ضربه هیکو وسترمن تبدیل به گل به خودی و گل اول بارسا شد.
مسی سپس گل دوم را در همین نیمه به ثمر رساند. شاگردان لوئیس انریکه ۵۵ ثانیه بعد از شروع نیمه دوم توسط لوییس سوارس به گل رسیدند. این صد و هفتاد و نهمین گل بارسا در این فصل بود که به این ترتیب رکورد گلزنی رئال مادرید در سال ۲۰۱۴ را پشت سر گذاشتند.
مسی دو بار دیگر با ضربات ایستگاهی می توانست گل بزند اما هر دو بار ضربات او به تیر دروازه خورد تا اینکه سوارس دومین گل خود و چهارمین گل بارسا را در فاصله هفت دقیقه مانده به پایان بازی به ثمر رساند.
با این پیروزی بارسلونا سال ۲۰۱۵ را به عنوان صدرنشین لالیگا به پایان برد و بتیس هم چهارمین بازی بدون برد خود را پشت سر گذاشت تا همچنان در نیمه پایانی جدول باقی بماند.
     
آی اسپورت
2015-12-31 02:51:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر