فهرست

مویس: مصدومیت فن پرسی، یک ضربه بزرگ برای منچستر است

آی اسپورت- دیوید مویس سرمربی من یو معتقد است که "هیچ تیمی در دنیا" نمی خواهد که بازیکنی مانند فن پرسی را در اختیار نداشته باشد و عدم حضور او در بازی مقابل من سیتی را " فقدانی عظیم" برای یونایتد توصیف می کند.
بهترین گلزن فصل گذشته پس از مصدومیت در دیدار مقابل المپیاکوس حداقل چهار هفته دور از میادین خواهد بود و این پس از درخشش خوان ماتا، رونی و فن پرسی در دیدار برابر حریف یونانی غیرقابل تصور بود.
مویس در مورد مصدومیت فن پرسی و دیدار مقابل سیتی می گوید:" هیچ باشگاهی در اروپا نمی خواهد که بازیکنی مانند فن پرسی را در نوک حمله از دست بدهد." مهاجم هلندی با گل هایش در دیدار مقابل المپیاکوس شرایط را تغییر دارد.
مویس ادامه می دهد:" ماتا به منچستر آمد تا در دو یا سه پست بازی کند ما این را می دانستیم شما هرگز نمی توانید فصل را بدون هیچ مصدومیتی تمام کنید. من این را در کنفرانس خبری ام اشاره کردم که بازیکنان مصدوم می شوند و شما نمی توانید همیشه رونی و فن پرسی را در اختیار داشته باشید."
" به همین دلیل است به همین دلیل شما یک تیم از بازیکنان را نیاز دارید و خوان به اینجا آمد. او روز شنبه بسیار خوب بازی کرد و وظایفش را انجام داد او می توانست گلزنی هم کند اما شاید باید در شرایطی بهتری قرار می گرفت."
مویس در مورد بازی مقابل من سیتی اظهار داشت:" فکر می کنم می خواهیم تلاش کنیم تا در بازی های بزرگتر بهتر بازی کنیم می خواهیم همه ی بازی های پیشرو را به پیروزی برسیم و هیچ فرقی بین بازی ها برایمان وجود ندارد."
" این مهم است که ما لول خودمان را نشان دهیم ما می خواهیم به همه نشان دهیم که هنوزهم می توانیم مبارزه کنیم."
     
آی اسپورت
2014-03-25 12:51:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر