فهرست

عاقبت اعتراف جنجالی فغانی: حمله استقللی ها به آقای داور

آی اسپورت - علیرضا فغانی داور مطرح ایران که اخیرا فینال جام باشگاه های جهان را بین بارسا و ریورپلاته سوت زد، در مصاحبه ای گفت در گذشته پرسپولیسی دو آتیشه بوده و بعد از شروع داوری، دیگر از این تیم طرفداری نکرده است.
 اظهارات او در روزهایی که هنوز داوری می کند، بازخورد زیادی در رسانه ها و البته فضای مجازی داشت و به شکلی که هواداران استقلال سریعا علیه او موضع گرفتند.
 این روزها اگر هر کسی حرف ساده ای هم بزند، در فضای مجازی آدم هایی هستند که علیه او موضع بگیرند و بلوایی به راه بیاندازد، چه رسد به اینکه یک داور مطرح، پرده از پرسپولیسی بودن خود بردارد.
 بدتر اینکه، همین داور در قضاوت های خود دو بار فرهاد مجیدی را اخراج کرده و حتی یک بار ستاره سابق استقلالی ها گفته بود: «بعد از اخراج یا باید خودم را می زدم و یا داور را که ترجیح دادم خودم را بزنم!»
 در آن مسابقه اتفاق عجیبی افتاد و پس از برخورد برهانی با مدافع صبا، داور به اشتباه به فرهاد مجیدی کارت زرد داد و او را اخراج کرد!
 فغانی یک بار دیگر هم با کارت قرمز خود مجیدی را اخراج کرد و این مسئله باعث شد تا استقلالی ها بگویند او با شماره 7 مشکل دارد.
 اتفاقا بعد از آنکه فغانی اعلام کرد قبلا پرسپولیسی بوده، هواداران استقلال در فضای مجازی روی این موضوع مانور می کردند که حالا مشخص شد چرا او با فرهاد زیاد در زمین بازی خوب نبود.

منبع: خبرآنلاین
  ۸  
آی اسپورت
2015-12-31 11:04:30
نظر دهید

۸ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۴۴
بلایی که این آقا سر پرسپولیس آورد کتر از اشتباهاتش علیه استقلال نبود
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۴۷
چرت نگو بابا
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۲
همون باختی که به ذوب بهمون تحمیل کرد اگر نبود الان جدول خیلی فرق میکرد
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
فغانی تو کل دوران دارکوریش فقط یک بار علیه پرسپولیس اشتباه کرد اما بارها علیه استقلال اشتباه داشت, اخرینش هم بازی اس اس مقابل سایپا بود که کرار رو نابود کرد, یا مقابل تراکتور که کرار رو به اشتباه از دربی محروم کرد
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۶
یه روز رشوه گرفتنت از سپافغان هم افشا میشه
یوسف
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۰۶
اینکه لنگیه یا کیسه کش زیاد واضح نیس چیزی که واضحه عقده ای بودنش در برخورد با بازیکنای بزرگه و البته غشش به سمت اصفهانیا
علی افلاکیان
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۴۶
وات د فاز یوسف؟
عباس
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۱۶
ترتریا ساکت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر