فهرست
ماجرای میلاد محمدی؛ از تست تا ترانسفر در 1.5 فصل
ماجرای میلاد محمدی؛ از تست تا ترانسفر در 1.5 فصل

ماجرای میلاد محمدی؛ از تست تا ترانسفر در 1.5 فصل

آی اسپورت - میلاد محمدی را حمید استیلی کشف کرد. همان روزی که در قامت یک بازیکن تستی به زمین خیریه عمل رفت تا ثابت کند فوتبالیست است. چشمان تیزبین استیلی، خیلی زود به ساق‌های محمدی خیره شد. استیلی مقهور سرعت وحشتناک و تکنیک قابل توجه میلاد شد تا قرارداد جدیدی در باشگاه راه‌آهن امضا شود. میان میلاد محمدی و این باشگاه قدیمی. ارزشش هم فقط 50 میلیون تومان بود. میلاد به همراه برادرش مهرداد پیراهن راه‌آهن را بر تن کرد و درخشش را آغاز. خیلی زود سری بین سرها پیدا کرد. ابتدا در پست هافبک چپ و سپس دفاع چپ. لیگ چهاردهم او را به تیم المپیک و سپس تیم ملی نیز معرفی کرد. تیم‌های لیگ برتری یکی یکی برای جذبش دست به کار شدند اما راه‌آهن به همین راحتی‌ها رضایت نمی‌داد تا ستاره جوان تیمش جدا شود.
محمدی که در تعطیلات بین لیگ چهارهم و پانزدهم به اتریش رفته بود تا در تست فنی اشتورم گراتس شرکت کند، خیلی زود نظر سرمربی این تیم را به خود جلب کرد. او در چند بازی تدارکاتی به همراه این تیم حاضر شد و مقابل زنیت سن پترزبورگ و ترک گروژنی به میدان رفت. ماحصل این بازی‌ها، پیشنهاد دو تیم روسیه‌ای به پدیده راه‌آهن بود که البته قصد داشت به لیگ اتریش برود. میلاد محمدی در جمعی خودمانی درباره بازی مقابل زنیت می‌گفت: «من دفاع چپ اشتورم گراتس بودم و هالک برزیلی بال راست زنیت. یک نیمه بازی کردم ولی اجازه ندادم یک بار نفوذ کند و مرا دور بزند.»
در پایان همین بازی بود که زنیتی‌ها برای جذب محمدی ابراز علاقه کردند اما راه‌آهن رضایتنامه پدیده 22 ساله‌اش را صادر نکرد. حالا و با گذشت نیم‌فصل از لیگ پانزدهم، ترک گروژنی روسیه سراغ یکی از برادران تاچیبانا آمده تا جذبش کند. روس‌ها حاضرند بیش از 1/3 میلیارد تومان برای دریافت رضایتنامه محمدی پرداخت کنند و او را به خدمت بگیرند. راه‌آهن هم مخالفتی با این پیشنهاد انجام نداده و فقط مانده پایان تعطیلات کریسمس تا این پول را دریافت و سپس رضایتنامه محمدی را صادر کند. حقوق ماهانه او هم فعلا اعلام نشده اما رقمی قابل توجه به محمدی تعلق می‌گیرد تا برای ترک گروژنی بازی کند. بر همین اساس بازی راه‌آهن- سایپا گودبای پارتی میلاد محمدی خواهد بود. او آخرین بازی‌اش را برای راه‌آهن انجام خواهد داد و سپس به تیمی خواهد رفت که در منطقه قفقاز روسیه قرار دارد. با مردمانی احساسی و تیمی قدیمی که این روزها عنوان هفتم لیگ روسیه را در اختیار دارد. ترک گروژنی با کسب 28 امتیاز از 18 بازی در رده هفتم لیگ روسیه حضور دارد. میلاد محمدی برای بازی در ترکیب اصلی این تیم باید با یک بازیکن لهستانی رقابت کند. ماسج ریباس 26 ساله که با پیراهن شماره 31 یکی از بازیکنان اصلی و تاثیرگذار ترک گروژنی محسوب می‌شود. ریباس از سال 2007 تا 2012 به مدت 5 فصل برای لژیا ورشو به میدان رفته و در 102 بازی 13 گل به ثمر رسانده است. ریباس از سال 2012 به روسیه آمده تا برای ترک بازی کند. او در این حدود 3 فصل 90 بار برای ترک بازی کرده و 15 گل نیز وارد دروازه حریفان کرده. ریباس که سابقه بازی برای زیر 21 ساله‌های لهستان را دارد از سال 2009 به عضویت تیم ملی بزرگسالان این کشور در آمده و 40 بازی ملی انجام داده. او در این بازی‌ها دو گل نیز وارد دروازه کانادا و لیختن اشتاین کرده است. میلاد محمدی برای بازی در وینگر چپ باید با این لهستانی رقابت کند. البته محمدی توانایی بازی در دفاع چپ را نیز دارد.

منبع: ایران ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-31 12:45:29
نظر دهید

۱ نظر
عباس
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
ماشالا بچه تهران امیدوارم موفق باشی مشتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر