فهرست
فرهاد مجیدی با شرکای اماراتی استقلال را می گیرد؟
فرهاد مجیدی با شرکای اماراتی استقلال را می گیرد؟

فرهاد مجیدی با شرکای اماراتی استقلال را می گیرد؟

آی اسپورت - فرهاد مجیدی با یک عکس حسابی خبرساز شده است. او که نتوانست در مربیگری ، دوره های لایسنسینگ را سپری کند ، در دو سال گذشته دوره های مختلف مدیریت فوتبال را جدی تر در اروپا و آسیا سپری کرده است و حالا این شماره ۷ خاص آبی ها به رویایی بزرگ فکر می کند. رویای مدیریت استقلال. عکس او با برایان اعتماد ، فعال اقتصادی طرح های توسعه ای در دبی که یکی از سرشناس ترین ایرانی های این کشور است ، حالا گمانه زنی های مختلفی درباره طرح پیشنهادی او برای استقلال را به همراه داشته است. اینکه او قصدش رسیدن به صندلی مدیریت استقلال است. اتفاقی که البته همه طرفداران تیم محبوب پایتخت از آن استقبال می کنند. این که یک مدیر جوان از دل فوتبال بیاید که می خواهد تیم را بدون اتکاء به بودجه دولتی اداره کند ، اگر با احراز صلاحیت نهادهای نظارتی همراه شود ، بدون شک بمب خبری بزرگی است.
جلساتی که فرهاد مجیدی برای استقلال در امارات برگزار کرده با گروه اقتصادی سرشناسی به نام کریستی بوده که بزرگترین کمپانی ساخت برج های تجاری در خاورمیانه است. اینکه آنها از پتانسیل محبوبیت استقلال استفاده کنند و در شرایطی که دولت طرح فروش این تیم ها را از دستور کارش خارج کرده است ، این گروه بتوانند به همراه فرهاد مجیدی ، باشگاه را برای مدتی اجاره کنند و الگوی اقتصادی خودکفایی را برایش ایجاد کنند و قطبی جدید در فوتبال آسیا بسازند. استقلال دهه های زیادی یکی از محبوب ترین و پرافتخارترین تیم های آسیا بوده است. اینکه آیا فرهاد مجیدی واقعا چنین طرحی را دارد را هنوز خودش علنی نکرده و اینکه آیا دولت اجازه مشارکت به شرکت های چند ملیتی در این دو تیم پر هوادار را می دهد ، دو ابهام بزرگ سر راه این شایعه هستند که هر روز جدی تر می شود.
هرچه هست فرهاد مجیدی با این عکس اینستاگرامی دوباره خود را در صدر اخبار استقلال قرار داده. او که دو سال است تقریبا دور از فوتبال بوده اما خیلی زیرکانه می داند چطور در اوج محبوبیت برای هواداران استقلال باشد.

منبع: خبر آنلاین
  ۶  
آی اسپورت
2015-12-31 14:45:27
نظر دهید

۶ نظر
اسمان
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۱
حتما عکس شیوخ عربها را روی پیراهن خودش چاپ میکنه.
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۳۲
ماشالله شاه فرهاد
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۵۶
بی غیرت خودشو به عربا فروخت کم نبود حالا می خواد تیمو هم بفروشه بهشون
عباس
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۰۹
اون که روبرو فرنازه چه دافیه! فک کنم لزبین پارتنره فرنازه :))
-
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
این دو تیم به هیچ فرد خاصی تحویل داده نمیشه چه برسه به یه شرکت خارجی ... بیخود بحث و جدل نکنید ...
این دو تیم همیشه از لحاظ امنیتی حساسیت شدیدی روش هستش به هیچ شخص حقوقی داده نمیشه
mehran pi
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۰۶
نمیزارن کسی غیراز خودشون صاحب باشگاه باشه.آقا فرهاد الکی تلاش میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر