فهرست

قلعه‌نویی به دنبال پسر زیکو!

آی‌اسپورت- دو فصل قبل روزهایی که صادقیان بهترین بازیکن پرسپولیس بود، امیر قلعه‌نویی در قامت سرمربی استقلال بارها از این بازیکن تعریف کرد و او را یکی از بهترین‌های ایران دانست. به عنوان مثال هر گاه می‌خواست از کشفیاتش در استقلال مثل رمضانی حرف بزند مدعی بود او صادقیان استقلال است. تبریزآنلاین نوشت: حالا بهترین فرصت برای امیر به وجود آمده تا به راحتی هر چه تمام تر صادقیان را در تیمش داشته باشد. به خاطر مشکلات مالی که بین این بازیکن و مسئولان نفت به وجود آمده است صبح روز چهارشنبه از سوی مسئولان این تیم نام پیام در لیست مازاد قرار گرفت و اعلام شد هر باشگاهی خواهان جذب اوست باید با نفت مذاکره کند.
البته منصوریان اعلام کرده که هرگز با این جدایی موافقت نمی‌کند اما با توجه به نوع مدیریت قنبرزاده شاید اصلا خود منصوریان هم از نفت برود و جایش را به حسین فرکی بدهد. از این رو امیر قلعه‌نویی به دوستان نزدیکش اعلام کرده که قصد جذب پیام را دارد و فقط باید دو تیم بر سر مبلغ جا به جایی به توافق برسند.
پدر صادقیان (ملقب به حسن زیکو) در سال‌های قبل بازیکن تراکتورسازی بود و قطعا همین موضوع سبب می‌شود او در تبریز سریع‌تر از سایرین محبوب شود. حالا باید دید این خواسته قلعه‌نویی مورد موافقت قرار می‌گیرد یا نه. پیام در نیم فصل اول از بهترین‌های نفت بود و با توجه به دوری‌اش از حاشیه اگر پرسپولیس و برانکو او را نخواهند تراکتورسازی با توجه به حضورش در آسیا می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

کدخبر:9412 
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-31 16:45:53
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۰۲
بدمون نمیاد همشهری مون تو تیم شهرش دوباره اوج بگیره ولی پیام هم باید درک کنه که اینجا نفت و ذوب آهن نیست که به راحتی از علاقه ش به پرسپولیس حرف بزنه!
-
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۰
دزدی از سایت سپاه تو روز روشن؟ این گزارش برای بولتن نیوزه اخوی. حواست جمع باشه تکرار نشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر