فهرست

قلعه نویی خطاب به اخراجی‌ها: حلالم کنید

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش‌فولاد تبریز به خبرنگاران گفت: «باید از آنهایی که به تراکتورسازی در این مدت کمک کرده‌اند تشکر کنم. امیدوارم همه کمک کنند که تراکتورسازی به جایگاه اصلی‌اش برسد و من از آنهایی هم که در نیم فصل از جمع ما جدا می‌شوند حلالیت بطلبم».

سرمربی تراکتور  در مورد شانس قهرمانی این تیم گفت: «اگر این بازی را ببریم در آینده به قهرمانی هم می‌توانیم فکر کنیم. تیم ما به آرامی شرایط ایده‌آل خود را پیدا می‌کند. با این حال من بعد از بازی نفت هم گفتم این تراکتورسازی تیم مدنظر من نیست. تیم ایده‌آل من را بعد از تعطیلات نیم‌فصل ببینید. ما به جذب یک یا سه بازیکن و تقویت تیم پس از تعطیلات نیم‌فصل می‌توانیم در لیگ برتر مدعی شویم. همانطور که جلالی هم گفت گسترش فولاد تیم باکلاس و برنامه‌ای است و خیلی خوب بازی می‌کند بنابراین کار سختی مقابل این تیم پیش‌رو داریم».

قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که وضعیت بختیار رحمانی و رفتن او به پادگان برای ادامه خدمت سربازی  چه خواهد شد گفت: «من دوست نداشتم آن اتفاق برای بختیار بیفتد. اگر لیگ ما چند هافبک نفوذی خوب داشته باشد یکی از آنها بختیار رحمانی است. بختیار ابتدا باید خودش مشکلش را با خود حل کند. او بیشترین ضربه را به خودش و بعد مجموعه تراکتورسازی می‌زند. به من اطلاع دادند که او تا مرداد سال آینده سرباز است. بنابراین او ابتدا باید خودش را پیدا کند قطعا بعد از بازی با گسترش فولاد در خصوص این بازیکن تصمیم می‌گیریم».

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-12-31 18:18:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر