فهرست

استیماچ: داورها از روزی که آمدم هدیه‌ای به من ندادند!

آی‌اسپورت- ایگور استیماچ در خصوص نتیجه تساوی یک بریک در دربی اصفهان در نشست خبری این بازی گفت: «من فکر می‌کنم چنین دیداری و بازی مانند دربی به گونه‌ای بوده که هر دو مربی راضی بودند. البته ما تیم برتر بودیم، به خصوص در نیمه اول. ذوبی‌ها فقط روی ضربات ایستگاهی به ما فشار آوردند. به طور کل در 10 روز اخیر فشار زیادی روی ما بوده اما با وجود این فشار توانستیم مقابل استقلال خوزستان و ذوب‌آهن نتایج خوبی داشته باشیم. بابت این موضوع به بازیکنان تبریک می‌گویم که توانستند در این بازی‌ها شخصیت خوبی از خودشان نشان دهند.امیدواریم بتوانیم ضعف‌های‌مان را تا ماه آینده حل کنیم و مطمئنن با اضافه شدن پادوانی و شیمبا و 2 بازیکن دیگر که مدنظرمان است شرایط سپاهان در نیم‌فصل دوم بهتر خواهد شد».
 
سرمربی سپاهان در خصوص داوری بازی گفت: «امروز داوری‌ها من را نگران کرد و باید بگویم از روزی که من به سپاهان آمدم داوران نه تنها یک بازی هم چیزی به ما هدیه نکردند بلکه برعکس این کار را انجام داده‌اند با این شرایط توانسته‌ایم روند نتایج تیم را بهتر کنیم و به همین دلیل به عنوان سرمربی سپاهان باید راضی باشم».
 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص اینکه گفته می‌شود مهدی شریفی از این تیم جدا شده است، گفت: «متأسفانه نمی‌توانم تمام اوضاع و احوال و شرایط شریفی را بیان کنم و هر تفسیری را الان راجع به این موضوع بگویم، شاید اشتباه باشد. من از کار کردن با این جوان رعنا لذت بردم و امیدوارم وقتی برمی‌گردم وی در سپاهان باشد و اگر هم نبود در هر جای دنیا که باشد برای او آرزوی موفقیت می‌کنم».

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-31 19:18:51
نظر دهید
۳ نظر
یوسف
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۰۱
بنده خدا شنیده داورا واسه سپاهان خوب بازی درمیارن اومده سپاهان!
-
جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۵۵
چقدر زردنبوها پررو هستن. بهش گفتن واست داورا رو می خریم اومده سپاهان
-
شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۵
دقیقا همه مربیای سپاهان خارجی و داخلی منتظر کمک های داور هستند. اینم سند اخرش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر